×
×
×

Що вибрати: чоловічу куртку або пальто?

Зміст статті:

Что выбрать: мужскую куртку или пальто - фотоВ наш час і чоловіки, і жінки однаково стикаються з проблемою вибору верхнього одягу. Жінки хоч і прагматичні, але все ж орієнтуються на свої відчуття, стиль і кращий спосіб. Чоловіки ж більше звертають увагу на те, наскільки річ зручна, практична і довговічна. Особливо це стосується вибору чоловічого верхнього одягу, адже таку річ купують не раз на місяць, куртка або пальто повинні прослужити Вам як мінімум 1-2 сезони, щоб виправдати свою вартість і час на пошуки.

Так що ж вибрати чоловікові, який задумався про придбання верхнього одягу на осінь або зиму: куртку або пальто?

В ідеальному варіанті, бажано, мати і куртку, і пальто, щоб відчувати себе комфортно в будь-якій ситуації і при будь-якій погоді. Однак, якщо Ви стоїте перед вибором чогось одного, розглянемо доцільність придбання чоловічої куртки і чоловічого пальто в Україні окремо.

7 переваг вибору чоловічої куртки

Чоловічі куртки: пуховики, зимові та демісезонні зазвичай користуються великим попитом серед чоловіків, так як в першу чергу вони мають такі риси як:

  1. Водонепроникність;
  2. Невелика вага - вага куртки зазвичай 1,5- 2 кілограми;
  3. Хороший захист від холоду і вітру - можуть витримувати морози (в залежності від сезонності вироби, звичайно) до -35 ° C;
  4. Свобода рухів - пуховики зазвичай не сковують рухів і дають можливість відчувати себе комфортно в будь-якій ситуації, навіть якщо ви їдете в громадському транспорті;
  5. Зазвичай куртки мають капюшон, який також надає додатковий захист від вітру;
  6. Легке у догляді - не обов'язково нести його в хімчистку кожен раз, коли воно забрудниться.
  7. Доречність - найчастіше чоловічі куртки доречні в повсякденному житті, їх можна сміливо одягати з діловим костюмом, якщо це необхідно, і, звичайно, з джинсами або брюками чінос.

Чоловічі куртки можуть виготовлятися як з натуральних матеріалів, так і з синтетичних. Найпопулярніші наповнювачі - пух і синтепон.

3 головних переваги чоловічого пальто

Чоловіче пальто - предмет осіннього, весняного або зимового верхнього одягу, в основному з вовни, кашеміру або драпу. Синтетичні матеріали розглядати не будемо, так як наша фабрика виробляє пальто виключно з натуральних, дорогих матеріалів, щоб воно прослужило Вам довго і було максимально комфортним в носке, а головне має такі переваги як:

  1. Зазвичай чоловічі пальто з вовни важать більше 2 кілограм за рахунок підкладки і самого матеріалу.
  2. Пальто з кашеміру приємніше на дотик, більш м'яке і легке, але і вартість їх зазвичай приблизно в два рази перевищує вартість чоловічого пальто з вовни. Найчастіше для пошиття використовують суміш вовни з кашеміром.
  3. Пальто - це більш елегантна річ, яка показує статус чоловіка, його зрілість і підкреслює мужність образу. Воно ідеально підходить для виходу в світ: ресторани, театри і так далі. Чоловічі пальто добре поєднуються як з діловими костюмами, так і з повсякденним одягом.

Єдині мінуси, які можна виділити в пальто: часто матеріал не обробляють, тому пальто не можуть похвалитися 100% вологостійкість і пальто можуть трохи сковувати Ваші рухи.

Тепер Ви знаєте переваги курток і пальто, їх маленькі недоліки і можете сміливо робити Ваш вибір. Єдине, що потрібно пам'ятати - краще вибирати надійного виробника з багаторічним досвідом і хорошою репутацією, щоб не потрапити в халепу і тоді неважливо, на що впаде Ваш вибір - пальто, чоловічу куртку або все відразу.

Приємних Вам покупок!

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close