×
×
×

Як розшифрувати знаки по догляду за верхнім одягом?

Зміст статті:

Розшифровка знаків по догляду за верхнім одягом - фотоВ силу юного віку хлопчику-підлітку допустимо з'являтися в суспільстві в бюджетній куртці, яка після прання втратила свій зовнішній вигляд. Але для доглянутого чоловіка категорії «25+» така поведінка неприпустима. З просуванням по соціальних сходах поліпшується якість речей в особистій колекції верхнього одягу. Тому першочергове завдання стильного молодого чоловіка - збереження охайного естетичного вигляду кожного елемента осінньо-зимового гардеробу, будь-то класичне шерстяне пальто, об'ємний спортивний бомбер або стьобана тепла чоловіча куртка з приталеним силуетом.


 ШВИДКА ВІДПОВІДЬ 

Для матеріалу, який використовується в пошитті нашого верхнього одягу є встановлені режими прання, сушки та прасування, які визначаються експериментально на фабриці. Як правило, такі рекомендації вказуються на тканном ярлику. Обов'язково знайдіть цю етикетку і ознайомтеся з інформацією на ній, щоб випадково не зіпсувати річ. Детальна розшифровка значків на етикетці знаходиться всередині статті.

Розшифровка значків на етикетці

Перш ніж прасувати, прати або почистити верхній одяг в перший раз, потрібно звернути увагу на рекомендації виробника. Зазвичай вони наведені на етикетці, пришитою на підкладці виробу.

Хочете придбати чоловічу куртку або пальто, тоді переходьте по посиланню!

Оскільки всі зображення стандартні і розміщуються в строго визначеній послідовності, проблем з читанням і розшифровкою символів не виникне.

П'ять базових символів, які застосовуються найчастіше, наведені далі:

Перший символ інформує про параметри прання, другий розповідає про тонкощі сушки. Наступні зображення відповідно свідчать про режим прасування, можливості відбілювання і хімічної чистки. Під картинками і всередині них наводяться написи з поясненнями.

Застосування знань на практиці

Інформація з етикетки дасть корисні поради по важливим темам. Отримані поради важливо грамотно застосувати на практиці, щоб уникнути таких проблем як полинявша тканина, розішлися шви і усадка виробу.

Відповідальний підхід до догляду

Для кожної речі потрібно правильно підібрати засоби по догляду. В тому числі:

  • гелі для прання;
  • порошки;
  • щітки;
  • спеціальні миючі склади.

Дотримання цих рекомендацій допоможе чоловіку в створеному аутфіті відчувати себе невимушено і випромінювати впевненість. Його пальто буде сидіти ідеально по фігурі, парка збереже яскравість принта, а анорак не втратить функціональності і буде як і раніше надійно захищати від дощу і вітру.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close