×
×
×

Як прати верхній одяг з наповнювачем Холософт?

Зміст статті:

В якості матеріалу для утеплення курток і пуховиків вибирається нетоксичний іЯк прати верхній одяг з наповнювачем Hollowsoft? технологічний наповнювач Hollowsoft . Структура його волокон пружиниста, м'яка, здатна тримати форму завдяки вертикальній орієнтації і забезпечувати збереження тепла. Hollowsoft часто не вибагливий у питанні прання, складніше грамотно очистити верхній матеріал одягу.


 ШВИДКА ВІДПОВІДЬ 

Для прання подібної куртки в пральній машинці найбільш сприятливий делікатний режим. Використовувати необхідно засоби для прання верхнього одягу, так як від порошку можуть залишитися розводи. Ручне прання не вимагає попереднього замочування зважаючи легкість видалення забруднень з наповнювача.

Нюанси прання матеріалу Hollowsoft

Волокна матеріалу наділені вологостійкістю і здатністю прийняти колишню форму після будь-яких маніпуляцій. Hollosoft гіпоалергенний, оскільки не передбачає умови для розвитку патогенних мікробів. Прання матеріалу нехитре, проте не зайвим буде дотримуватися певних правил.

Хочете придбати чоловічу куртку з наповнювачем Hollowsoft, тоді переходьте по посиланню!

Поради: як прати верхній одяг з наповнювачем Hollowsoft?

  1. перш, ніж вдатися до прання, важливо ознайомитися з представленими на ярлику даними про найбільш зручний спосіб і температуру води. Найчастіше ці критерії визначаються в залежності від типу поверхневого матеріалу;
  2. для прання подібної куртки в пральній машині найбільш підходить делікатний режим;
  3. при розташуванні утеплювача Hollowsoft на підкладці можливо виставляння максимальної температури і застосування віджиму, якщо випрати її окремо. Даний наповнювач не береться грудками і не втрачає первісної форми;
  4. допускається використання засобу для виведення плям за умови стійкості до його впливу верхнього матеріалу. Безпосередньо на Hollowsoft вміст хлору та розчинників негативного впливу не роблять;
  5. ручне прання не вимагає попереднього замочування зважаючи на легкість видалення забруднень з наповнювача;
  6. темні куртки рекомендується виполіскувати неодноразово для повноцінного вимивання мильного засобу з наповнювача і відсутності розводів при висиханні.

Перш, ніж купувати одяг з утеплювачем Hollowsoft , важливо упевнитися в наявності належного сертифіката якості, щоб після прання не виявити грудки.

Специфіка вибору засобів для прання

Наповнювач Hollowsoft витримує вплив будь-яких миючих засобів, чого не можна сказати про матеріалі поверхні куртки. Для кольорових варіантів відбілюючі засоби будуть згубними.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close