×
×
×

Як вибрати стильні аксесуари під пальто?

Зміст статті:

Вибираємо стильні аксесуари під пальто - фотоДизайнери в новому сезоні наполягають на придбанні стильного і комфортного пальто. Воно виглядає актуально незалежно від вікової приналежності і типажу. Сучасна мода дає можливість експериментувати. Щоб збільшити кількість луків варто віддати перевагу моделям нейтрального відтінку. Будь-який вибраний образ c пальто можна урізноманітнити й оживити шляхом впровадження аксесуарів.


 ШВИДКА ВІДПОВІДЬ 

Сучасна мода дає можливість експериментувати. Основні аксесуари з якими можна урізноманітнити ваш образ: шарф, шапка і сумка. Шарф відноситься до типу практичних аксесуарів: привносить в образ стильний акцент і одночасно утеплює свого володаря. Шапку краще вибирати однотонну, без принтів в класичних кольорах. Сумку теж краще вибирати в стриманих тонах, вона зобов'язана не тільки підкреслювати стиль, але і бути місткою, добротно виконаною і практичною.

Шарф як виграшний варіант аксесуара

Шарф відноситься до типу практичних аксесуарів: привносить в образ стильний акцент і одночасно утеплює свого володаря. При цьому образ видозмінюється в залежності від зав'язування:

  • накинути на шию - вигідніше на цю роль підходить довгий шарф. Надітий подібним способом протистояти негоді він не буде, зате зробить образ цілісним;
  • обмотати навколо шиї, прибравши кінці всередину - припаде до душі жителям холодного клімату;
  • петлею - актуальний варіант для тих, у кого в пріоритеті зручність, зважаючи на відсутність необхідності його поправляти.

Також бездоганно поєднуються вироби з пашмина і жаккарда.

Хочете придбати стильне чоловіче пальто, тоді переходьте по посиланню!

Підбираємо стильну шапку під верхній одяг

Похолодання стає причиною регулярного носіння головних уборів, які стали вже невід'ємною частиною створюваних образів. Їх відсутність загрожує пошкодженням волосяних цибулин, а представникам сильної статі випадіння волосся ні до чого. Але більшість головних уборів при невмілому поєднанні виглядають безглуздо, підриваючи імідж. Тому безпомилковим вибором залишається шапка непомітного відтінку з тонкої пряжі. Безумовно, в образ кежуал не забороняється включати варіанти і більш інтенсивних тонів, але шарф тоді підбирається в тон пальто.

Беремо на озброєння сумкуБеремо на озброєння сумку фото

До вибору сумки представники хороброї половини людства завжди вимогливі: вона зобов'язана не тільки підкреслювати стиль, але і бути місткою, добротно виконаною і практичною.Найчастіше вибирається модель на всі випадки життя, яка щодня буде супроводжувати свого володаря. У переліку найактуальніших варіантів наступні:

  • портфель - до ділового стилю кращим чином підійде шкіряна модель;
  • планшет - така сумка середнього розміру додасть образу серйозності;
  • дорожня - аксесуар чоловіка, що переміщається по світу зі смаком.

Крім іншого, будь-який образ з пальто чоловічим може бути доповнений шкіряними або трикотажними рукавичками, а також парасолькою.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close