×
×
×

Українська фабрика пальто

Українська фабрика пальто - фотоУкраїнська фабрика пальто «SunsHouse» була створена в 1990 році, має власне виробництво в м Київ і протягом багатьох років виробляє сучасну, якісний верхній чоловічий одяг. За цей час наша продукція стала відома в усіх регіонах України і в деяких регіонах ближнього зарубіжжя.

Українська фабрика пальто «Sun`s House» надає таку продукцію, яка поєднує в собі сучасний дизайн, оптимальне співвідношення ціни і якості. Наші конструктори і дизайнери постійно працюють над створенням нових, сучасних, моделей, орієнтуючись на модні тенденції в світі, і вже створена велика колекція, з якої будь-який представник сильної половини людства зможе підібрати собі виріб за смаком і на будь-яку фігуру.

ПРО ВИРОБНИЦТВО

При виробництві продукції ми використовуємо сучасні технології та обладнання, тканини вітчизняного та імпортного виробництва з високим вмістом шерсті. І випускаємо продукцію з урахуванням кліматичних особливостей української сторони.

АССОРТИМЕНТ

До нашого ассортименту належать: пальто і півпальто зимове і демісезонне, з деякого часу почали виробляти унікальні легкі пальто, які вже позитивно оцінили українські хлопці і чоловіки.

МАТЕРІАЛИ

В якості сировини ми використовуємо тільки екологічно чисті, найновіші і якісні тканини і фурнітуру, постійно проходять ретельний відбір відповідно до строгих критеріїв підприємства до вибору комплектуючих. Для оздоблення використовуємо виключно натуральні хутра. Весь вироблений товар є сертифікованим.

Продукція «Sun`s House» орієнтована на чоловіків різного віку, для яких модний, якісний, теплий одяг є невід'ємною частиною повсякденного життя. Відмінна якість і ідеальна посадка вироблених товарів дозволяє самим вимогливим покупцям повністю задовольняти свої запити щодо одягу, а конкурентоспроможні ціни і умови роботи дають можливість нашим партнерам розвиватися і вести стабільний бізнес. Українська фабрика пальто «Sun`s House» показала відмінний результат на українському ринку! Ми не зупиняємося, ми продовжуємо розвиватися!

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close