×
×
×

Блискавка YKK - це?

Зміст статті:

Компанія YKK - японський бренд, заснований у 1934 році, є лідером з виробництва застібок типу "блискавка" з часткою світового ринку понад 50%.

Історія бренду YKK

Абревіатура YKK розшифровується як: Yoshida Kogyo Kabushikikaisha (Фабрика Йошида), була названа на честь творця і засновника - Тадао Йошиди.Історія бренду YKK


Шукайте чоловічу куртку з надійною блискавкою YKК, тоді переходьте за посиланням.


Чому фурнітура YKK найкраща у світі?

У далекі 30-ті роки, Тадао Йошида був упевнений у тому, що неякісна фурнітура легко зіпсує навіть найдорожчу та якісну річ. Тому всю свою історію компанія наголошувала на найвищій якості.

Фурнітуру виробляли за секретною технологією, із застосуванням "циклу бездоганності". Тобто, на кожному етапі виробництва, окремий елемент ретельно опрацьовувався відповідно до найвищих вимог. Таким чином, продукція YKK досить швидко обійшла конкурентів та підкорила ринок.

Які матеріали використовуються у виробництві блискавок YKK?

Блискавки YKK виробляють із використанням термопластичних, високотехнологічних матеріалів, таких як благородні метали та синтетичні інноваційні матеріали.
Для пластикової фурнітури: фастекси, рамки, регулятори використовують перевірені часом матеріали такі як: ацеталь нейлон і метал.

3 основні переваги покупки куртки з блискавкою YKK:

  1. Блискавка YKKНадійність - завдяки застосуванню технології "циклу бездоганності", Ви ніколи не потрапите в незручну ситуацію, коли блискавку заїло, вона розійшлася або зламався собачка. Блискавка YKK служитиме Вам довше, ніж саме виріб.
  2. Комфорт – яку блискавку можна назвати ідеальною? Ту яку Ви не помічаєте, легко та плавно застібаючи та розстібаючи куртку. Бігунки міцні та зручні, мають безшумний та м'який хід. З блискавкою YKK плавність та комфорт гарантовані.
  3. Довговічність - блискавки ykk не піддаються корозії, вони не вигорають і не втрачають свій глибокий колір, мають високий рівень міцності та стійкості до циклічних механічних впливів.

Де купити чоловічу куртку з блискавкою YKK?

Купити чоловічу куртку з блискавкою YKK, можна зручно та легко в інтернет-магазині Sun`s House. На вас чекає преміальна якість виробів, великий вибір продукції, понад 157 моделей у наявності за найвигіднішими цінами.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close