×
×
×

Як вибрати пальто чоловікові за розміром?

Як вибрати пальто чоловікові за розміром - фотоДоброго часу доби всім нашим читачам і гостям сайту швейної фабрики чоловічого пальто «San`s House»! Сьогодні ми випустили прес-реліз спеціально для тих представників сильної половини населення, які з вільного стилю вирішили перейти на респектабельний і дорогий! І сьогодні ви дізнаєтеся, як вибрати пальто чоловікові за розміром.


 ШВИДКА ВІДПОВІДЬ 

Вам знадобиться:
1. сантиметрова стрічка - вона потрібна для того, щоб вимірювати обхват грудей, який є основним параметром для підбору одягу;
2. таблиця розмірів одягу: розмірна сітка виробника, по якій ви з легкістю визначте Ваш розмір.

При покупці цього предмета гардероба багато реальні клієнти часто стикаються з тим, що не знають свого власного розміру, ніж приносять маленькі незручності самим продавцям і обтяжують себе зайвою витратою часу даремно. Непонятки і розбіжності виникають і при визначенні відповідності розміру верхнього одягу, зазначеного на вшити ярличку пальто за стандартами країни-виробника, розміру за російськими стандартами.

Хочете придбати пальто з ідеальною посадкою, тоді переходьте по посиланню!

Інструкція з використання «стратегічно важливого» інвентаря:

  1. Купіть сантиметрову стрічку (якщо її немає у вас вдома).
  2. Виміряйте стрічкою об'єм грудей майбутнього власника. Вимірювання проводите в найширшій області грудей. Сантиметр повинен пройти навколо тулуба по горизонтальній лінії через найбільш округлі точки і замкнутися на правій стороні тулуба.
  3. Тепер, виміряйте об'єм талії. Стрічка повинна пройти навколо тулуба обов'язково горизонтально на рівні лінії пояса.
  4. Визначте за допомогою сантиметра обсяг стегон. Вимірювання робіть по найбільш округлим точкам стегон і сідниць.
  5. Як зняли мірки - не напружуйтеся, стійте вільно і природно. Краще не знімати з себе мірки власноруч, так як можуть з'явитися зайві сантиметри. Зверніться за допомогою до кого-небудь рідних.
  6. Запишіть результати своїх вимірів на телефон або в блокнот.
  7. Скористайтеся таблицею розміру одягу і спокійно вирушайте за обновкою в брендовий магазинЯк вибрати пальто чоловікові за розміром - фото таблиці «San`s House», тут вас радо зустрінуть і одягнуть.

Важливо! При вимірі розмірів не слід застосовувати стару, вже тривалий час використовувалася сантиметрову стрічку. Сантиметр не повинен ні провисати, ні бути надто натягнутим на грудях.

І порада наостанок:

При виборі пальто зверніть увагу на довжину рукава - вона повинна бути максимум до початку великого пальця (до середини долоні), і на комір - якщо комір великий (типу англійської), то він повинен починатися трохи вище рівня грудей. Якщо комір маленький, то він повинен трохи відходити від шиї, так, щоб під ним міг розташуватися шарф, але не більше того.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close