×
×
×

Як вивести плями з пальто? 4 поради від Suns House

Зміст статті:

Поява плям і забруднень на одязі - явище регулярне і повсякденне. выведение пятен с пальто.Бруд, сльота і калюжі - все це властиво нашій погоді. Проїжджаючий повз транспорт з легкістю може заляпати. Та й в принципі, життя - непередбачувана і може трапитися все, що завгодно. Так що досить часто ми стикаємося з таким завданням, як виведення плям з пальто.

Якщо ваша улюблена річ раптом забруднилася, головне, вчасно і правильно відреагувати на ситуацію, що склалася. Чим раніше ми вживемо заходів з видалення забруднення, тим легше це буде зробити. Щодо такої делікатної речі, як пальто, не можна зволікати, оскільки пальтова тканину досить сприйнятлива до будь-яких впливів.


 ШВИДКА ВІДПОВІДЬ 

4 поради як вивести плями з пальто:

1. Народними засобами - сіллю, тальком, нашатирний спиртом;
2. Засоби для виведення плям сухого типу;
3. Миючі склади (гелі, порошки);
4. Відпарювачі.

Як вивести плями бруду із пальто?

Наприклад, бруд з легкістю виводиться за допомогою нашатирного спирту, досить буде розчином 2 до 1 протерти прогумованої щіткою в напрямку від краю до середини з метою уникнення появи розлучень. Після даної процедури протерти сухою щіткою і повісити в добре провітрюваному приміщенні і від засаленість не залишиться і сліду. Також, такий розчин допоможе освіжити колір улюбленого пальто. Єдина умова - не прикладайте занадто багато зусиль, не втирайте забруднення в глибину тканини, інакше вивести його буде вже неможливо.


Хочете придбати чоловіче пальто з якого легко вивести любі плями, тоді переходьте за посиланням!

Як вивести плями жиру із пальто?

Виведення плям від жиру з пальто, також, здійсненне завдання. У цьому випадку все набагато простіше. Знадобиться звичайний тальк. Присипте пляму тальком, дайте йому підсохнути і просто соскребите його, а завершить процедуру звичайна щітка, якою ви чистите щодня свій верхній одяг від дрібного сміття і пилу. Також, найефективніший і елементарний спосіб позбутися від жирного плями - скористатися миючим засобом, яке є на кухні у кожного. Капніть на пляму і через пару хвилин можете сміливо змивати.

Як вивести плями червоного вина та ягід із пальто?

Плями від червоного вина або ягід, також, не катастрофічні і є методи, які не дадуть коханому пальто відправитися на склад зіпсованих речей. Для виведення плям з пальто такого характеру нам на допомогу приходить волога сіль, яку посипають на пляму, а через деякий час досить промити водою, і пляма зникне. Насправді, в цьому немає ніякої магії, просто володіє інформацією завжди застрахований від конфузів подібного роду.

Безперечно, вивести плями можна самостійно за допомогою порад фахівців або досвідчених людей, але не варто зайвий раз експериментувати, так як недосвідчені дії з простого забруднення можуть зробити справжню проблему. Якщо ви не встигли вчасно зайнятися плямою на своєму пальто, то краще здайте його в хімчистку, Вам підберуть необхідний засіб, відповідні матеріалу, походженням плями і ступені забруднення.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close