×
×
×

Викрійка чоловічого пальто: з чого почати?

Вітаємо всіх! Сьогодні у нас викрійка чоловічого пальто. До сьогоднішньог Викрійка чоловічого пальто - фотоо дня всі викрійки були виключно для жінок: жіноче пальто, плащ-накидка, пончо, пальто кейп, спідниці, сумки, брюки і багато іншого!!


 ШВИДКА ВІДПОВІДЬ 

Щоб зробити викрійку чоловічого пальто, спочатку потрібно зробити його графічне зображення, потім викрійку поличок, далі рукава. Важливо вибрати фасон і тканину з яких буде пошито пальто.Также підібрати фурнітуру: гудзики, блискавку, кнопки або дрібні дизайнерські деталі.

І ось стало мені раптом якось прикро за чоловіків - ну що за дискримінація, подумали ми, і урочисто відкриваємо рубрику викрійок чоловічого одягу. Хоча розумом і розуміємо, що ці так би мовити чоловічі, все одно втілювати в красу будуть жінки, так що жінки, вам на допомогу.

Хочете придбати стильне чоловіче пальто, тоді переходьте по посиланню!

Ось, і форма чоловічого пальто, красиве, стильне і модне, з кишенями. Спочатку його графічне зображення, потім форма поличок, а вже потім і рукава. А за всім цим відразу ж пояснення і посібник з побудови.

Проходячи вулицями свого міста в останні тижні дві, ми стали помічати, що в моду знову починають входити чоловічі пальто. Причому і ті, які носили «брати» у відомому на всю країну серіалі «Бригада» про лихі дев'яності, але і нові моделі. Говорячи нові, ми маємо на увазі укорочені напівпальто, приталені пальтечка, може бути, розфарбовані в нестандартні кольори веселки. Наприклад, червоний або зелений. Так, що виглядає на чоловікові або підлітку це зовсім незвично.

Ціна, на яку сьогодні варто орієнтуватися, купуючи чоловіче пальто в магазинах одягу, різна. Деякі моделі коштують зовсім недорого. Трохи дорожче, ніж куртки. Ціни ж інших, буває, просто зашкалюють. Стоїш так, дивишся на цінник, думаєш, скільки мені потрібно буде працювати для того, щоб заробити грошей на це чудо? Але якщо у вас грошей немає - не все так сумно! Ви теж зможете виглядати офіційно красивим чоловіком! Адже річ можна не тільки купити. Зшити чоловіче пальто своїми руками теж ніхто нам не забороняє. Зробити це можна за допомогою, скачав з нашого сайту, викрійки чоловічого пальто. Але краще його замовити у нас за доступними цінами.

Ну, звичайно, будь-який адекватний чоловік, та й ви в тому числі можете собі сказати, що однією викрійки пальто буде мало для того, щоб зшити річ. Дійсно, нам стане в нагоді не тільки схема, але і багато іншого. Зокрема, матеріал, з якого буде зшито пальто. Само собою швейна машинка, ножиці, голки, нитки і багато чого ще. Форма чоловічого пальто знадобиться нам в самий останній момент. Але вона, зауважте, є ключовою в цьому ланцюзі!

Форма чоловічого пальто на офіційному порталі столичної влади та якісної швейної фабрики чоловічих пальт «Sun`s House»!

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close