×
×
×

Як вибрати якісне чоловіче пальто?

Зміст статті:

Якщо ви хочете купити якісне чоловіче пальто, не переплачуючи за ньогоЯк вибрати якісне чоловіче пальто і не відмовляючись від високого рівня виконання речі, запам'ятайте наші поради. Ми хочемо відразу звернути вашу увагу на те, що вартість одягу не повинна грати вирішальну роль. Вибирайте моделі від виробника, і ціна в будь-якому випадку виявиться максимально вигідною.


 ШВИДКА ВІДПОВІДЬ 

При виборі пальто, в першу чергу, зверніть увагу на матеріал, пошив, довжину і стиль пальто. У матеріалі пальто обов'язково потрібні штучні волокна, якщо їх не буде, то пальто буде м'ятися і швидко втратить форму, тому в складі тканини має бути приблизно 80% вовни і 20% синтетики. При примірці обов'язково походіть в ньому, воно не повинно обмежувати ваших рухів. Пальто не повинно сильно обтягувати фігуру або звисати. Також уважно огляньте підкладку, шви, фурнітуру та оздоблення - пошив повинен бути якісним.

Матеріали виробництва

Ключове значення має матеріал, з якого пошито пальто. Україна пропонує безліч натуральних і штучних тканин. Але найбільшим успіхом користуються наступні варіанти:

  • 100% шерсть. Порекомендувати 100-відсотково вовняне пальто можна тим, хто шукає модель для найбільш тривалого носіння. У числі переваг можна виділити також здатність одягу зберігати свого власника в теплі в будь-яку негоду. В тому числі, в сильні холоди;
  • Якісний кашемір. З цього матеріалу створюються найрозкішніші моделі. Однак врахуйте, що комір і манжети таких пальто зносяться раніше. Якщо цей момент для вас важливий, вибирайте комбінований варіант шерсть + кашемір;
  • Щільний драп. Матерія з декількома шарами переплетень дійсно тепла. Ви будете захищені від вітрів. У числі плюсів виділимо також підвищену зносостійкість і малу м`ятість драпових речей.
Хочете придбати якісне пальто від виробника, тоді переходьте по посиланню!

Якщо вам потрібна зимова модель, зверніть увагу на утеплювач: їм може бути і ватин, і синтепон. Головне, щоб якість підкладки не викликало сумнівів. Шматки, що виглядають із матеріалу або нерівні шви неприпустимі не тільки з лицьового, а й із зовнішньої частини одягу - це брак.

Показники якості

Якщо ви бачите в складі матеріалів виробництва пальто поліестер, відмовтеся від його покупки. В іншому випадку взимку під час активної носки ви будете відчувати від одягу неприємний запах.

Переконайтеся, що строчки не мають ниток, що стирчать, вони гладкі й рівні. Підкладка не повинна тягнути верхній матеріал. Оздоблення, підкладка, шви і фурнітура багато скажуть про загальну якість речі. Якщо вони виконані з дефектами, про свою репутацію виробник не піклується.

До висококласних моделей завжди додається інструкція по носці і догляду. На таких важливих "дрібницях" компанії, що поважають себе, не заощаджують.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close