×
×
×

Якість матеріалів пальто

Якість матеріалів пальто- фотоЯкість матеріалів пальто, безпосереднім чином, залежить від виробника, способу отримання того чи іншого сукна і методу обробки. Сучасні швейні фабрики прагнуть використовувати тільки високоякісну продукцію, впроваджують новітні технології в своє виробництво, все це робиться з єдиною метою - досягнення кращих результатів і залучення максимальної кількості клієнтів.

Якість матеріалів пальто - це безпосередньо рівень і престижність самого виробництва в цілому. Наприклад, якщо взяти такий затребуваний матеріал, як кашемір, то кращими постачальниками вважаються італійські виробники, так як вони як ніхто інший знають свою справу і вміло користуються навичками своїх предків. Пальтові тканини бувають, як натуральні - це вовняні і напівшерстяні, в останніх - процентний вміст вовни становить близько 70 - 80%, так і штучні, які втрачають свою актуальність і попит через синтетичного складу, який може викликати алергічну реакцію шкіри, свербіж і роздратування.


Якщо ви шукаєте чоловіче пальто з якісних матеріалів, які прослужать вам не один рік - переходьте за посиланням!

Українські швейні фабрики співпрацюють так само з німецькими постачальниками, таким як «Freudenberg», який займає провідну позицію в своїй галузі по створенню дублюючих і клейових матеріалів. Така сировина для виробництва пальто є універсальним і унікальним, не дивлячись на свою ціну. Воно володіє чудовими характеристиками і чудове в носці, так як тканина дуже стійка до впливу, вона не витягується і не тріскається при звичайному навантаженні, так що пальто прослужить набагато довше.

Що стосується якості матеріалів, які використовуються в підкладці самого виробу, то на цю тему можна написати цілу дисертацію з безліччю прикладів і проведених дослідів. В даний час виробники такого унікального елемента чоловічого гардероба намагаються використовувати легкі, що не обтяжують своєю вагою матеріали. Одним з таких є утеплювач "isosoft" розроблений однією з фінських компаній. У процесі створення даного матеріалу, фіни керувалися 2 цілями:

  1. Створити матеріал, який би мав чудову здатність збереження тепла, але при цьому не був би громіздким і важким. Спочатку розраховувалося, що він буде використовуватися у виробництві лижних костюмів, так як в такому активному спорті, не припустимо, що б одяг створювала дискомфорт.
  2. Те, що цей утеплювач крім всіх переваг, обов'язково повинен мати доступну ціну, інакше виробництво довго не проіснує. Так як, тільки на гірсько-лижному відпочинку та амуніції для курортників особливої ​​рентабельності не дочекаєшся.

Фінським виробникам цілком вдалося досягти поставлених завдань, так як наші фабрики, які мають вже престиж і авторитет на ринку виробників верхнього одягу, дотримуються негласного правила, що якість матеріалом пальто повинно знаходитися на вищому рівні. Але при цьому, вони не виставляють космічні і захмарні ціни на свою продукцію.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close