×
×
×

Огляд матеріалів, з яких шиють зимовий одяг

Зміст статті:

Огляд матеріалів, з яких шиють зимовий одяг-  фотоМабуть, основним моментом  зимової чоловічої куртки є те, з якого матеріалу її шиють, так як це безпосередньо впливає на довговічність моделі, на її зовнішній вигляд і на захист від агресивного зовнішнього середовища. Якщо ж необхідно вибрати модель з якісного матеріалу, яка ще й буде недорого коштувати, тоді варто зайти в каталог інтернет-магазину Sun`s Нouse і підібрати найбільш оптимальну модель.

Матеріал Нейлон

Один з найбільш міцних варіантів пошиття, який здатний витримувати значні навантаження, а також матеріал не вбирає вологу, що дозволяє комфортно відчувати себе, навіть якщо йде вологий сніг або дощ. Також матеріал прекрасно відпирається практично від будь-яких забруднень.

До мінусів ж подібних курток відносять зайву грубість і гучний звук, що човгає при терті.

Бавовна

Найбільш поширений матеріал для чоловічих зимових курток - це бавовна. Власнику подібної куртки забезпечений приємний зовнішній вигляд і приємні відчуття при контакті зі шкірою. Більш щільно сідає по фігурі і підкреслює її.

До недоліків же ставиться погана вологостійкість і втрата форми при зминанні.

Поліестер

Усереднений варіант, який має всі переваги вищеописаних матеріалів і практично позбавлений їх недоліків. Приємний до тіла, не шарудить, а також має приємний відтінок.

Тим не менш, серед недоліків недостатньо дихаючий прошарок і присутність в матеріалі домішок у вигляді бавовни або нейлону, так як чистий поліестер - це велика рідкість.

Ріпстоп

Це тканина, що має мереживну поверхню у вигляді клітки або ромбів. Складається з волокон різної товщини, де товсті волокна - це каркас, а більш тонкі - плетіння. Приємна і легка тканина, сідає по фігурі. Мінусом ж є поганий опір волозі.

З якого матеріалу вибрати зимову чоловічу куртку, вибирає кожен сам, грунтуючись на перерахованих характеристиках, а також особисті уподобання. Але з упевненістю можна сказати, що в інтернет-магазині Sun`s Нouse, клієнт точно зуміє вибрати стильну, якісну і недорогу куртку для чоловіка на зиму.


Якщо ви шукайте верхній чоловічий одяг з сучасних якісних матеріалів - переходите по посиланню!

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close