×
×
×

Коли носити осіннє пальто?

Зміст статті:

Коли носити осіннє пальто

Фасони і моделі

Зараз можна придбати чоловіче пальто для будь-якої погоди і пори року, будь то зима, літо, осінь або весна. Його крій буде відрізнятися, адже верхній одяг шиється під певні погодні умови. Для осені найкраще підійде пальто з плащової, водонепроникної тканини, а для зимового сезону краще вибирати утеплене пальто.


 ШВИДКА ВІДПОВІДЬ 

Пальто діляться на дві категорії: демісезонні і зимові. Демісезонні пальта можна одягати при температурі 10-12 градусів, такій температурі характерна осінь і рання весна. Зимові пальто мають утеплювач, за рахунок якого пальто можна носити при більш низьких температурах, тобто починаючи з пізньої осені.

У кожного чоловіка індивідуальний смак. Хтось вважає за краще, коли верхній одяг подовжений і приталений. Іншим подобається, навпаки, коротка і вільна модель пальто.

Хочете придбати осіннє пальто, тоді переходьте по посиланню!

Зимовий верхній одяг найчастіше зустрічається в подовженому варіанті і в ній завжди є хороший утеплювач, який захищає від сильних морозів і вітрів. З осіннього / весняного верхнього одягу найбільш практичний той, що шиється під демісезон, адже непередбачувана погода часто застає зненацька. Демісезонний одяг виготовляється з легких водонепроникних матеріалів з утеплювачем або без. Також можна зустріти літній варіант пальто, яке шиється з легкої і тонкої тканини, наприклад, льону. Влітку річ має спрощену конструкцію: короткий рукав, невелику довжину і т.д.

Верхній одяг такого крою виготовляється з різних матеріалів, найбільш поширені такі тканини:

  • Драп. Широко використовується в пошитті пальто. Великий мінус цієї тканини - при намоканні вона стає дуже важкою.
  • Кашемір. Не терпить вологи, тому не рекомендується носити таке пальто під час вологої погоди. При намоканні в тканини можуть завестися грибки і мікроорганізми, які в подальшому зіпсують зовнішній вигляд полотна.
  • Вовна. Найчастіше використовується для пошиття теплих речей. Матеріал своїми характеристиками дуже схожий з кашеміром - потрапляння вологи може привести до утворення грибків на тканини.

Де купити якісне пальто?

"SUN`S HOUSE" - це українська фабрика, яка займається пошиттям всіх моделей і фасонів верхнього одягу для літа, осені, весни і зими. Придбати брендову продукцію можна в місті Київ, в магазині є будь-який розмір. Крім цього, існують і інші переваги фабрики "SUN`S HOUSE":

  • бездоганну якість продукції, що виготовляється;
  • ручний пошив речей досвідченими дизайнерами;
  • використання у виробництві якісних матеріалів і фурнітури.

Ідеальне співвідношення ціни і якості - одне з головних достоїнств компанії.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close