×
×
×

Як вибрати розмір куртки?

Зміст статті:

Вибір розміру чоловічої курткиНайчастіше чоловіки не відчувають слабкість до походів по магазинах. Саме тому їх приваблює можливість придбання одягу онлайн. Однак частим залишається питання: як вибрати куртку за розміром без попередньої примірки? Дуже доречним в даному випадку будуть розмірні таблиці, що облегшуюють процес вибору відповідного верхнього одягу.


 ШВИДКА ВІДПОВІДЬ 

Для того, щоб потрапити в розмір куртки, Вам необхідно поміряти один основний параметр - обхват грудей. Якщо ж у Вас не стандартна фігура (наприклад: широкі плечі, довгі руки, широка талія), то зробіть і ці вимірювання. Відносно вимірів підберіть потрібний розмір щодо розмірної сітки, яку пропонує виробник.

Відмінність розмірних сіток в різних країнах

Вітчизняні та європейські бренди характеризуються повною відповідністю розмірного ряду. Це стосується виробників:

  • Франції;
  • Німеччині;
  • інших європейських країн.
Хочете придбати чоловічу куртку за розміром, тоді переходьте по посиланню!

До переліку не потрапляють марки Італії - для відповідності їх розміру нашому слід додати до нього 2 (50 = 52). Куртки нерідко випускаються відповідно до міжнародної системи літерних позначень: S, L, XL і далі, розшифровуються за допомогою спеціальних таблиць.

Нюанси вимірювання параметрів

Перед тим, як вибрати розмір куртки по фігурі, важливо дізнатися точне значення обхвату грудей. В процесі знадобиться сантиметрова стрічка, яку ведуть через пахви до найбільш широкого місця грудей. Отримані дані діляться надвоє - що і буде необхідним показником.

Нерідко на верхньому одязі можна побачити ще одну цифру, яка означає зріст. З її допомогою часто визначають показники довжини рукавів і самого виробу. Інакше навіть правильна ширина не врятує від промаху при виборі.

Техніка зняття замірів

Нерідко виробниками бувають представлені додаткові вимірювальні дані. Це сприяє більш точному підбору речі. Щоб мати уявлення про те, як правильно вибрати розмір куртки, необхідний замір:

  • ширини плечей - по плечових швах;
  • ширини грудей - по точках нижніх областей пройм (в з'єднанні рукавів з курткою);
  • ширини нижньої зони;
  • довжини рукава - від крайньої точки манжети до плечового шву;
  • повної довжини - починаючи з коміра, і закінчуючи подолом виробу.

Невеликий запас при виборі верхнього одягу тільки вітається. Це пояснюється не тільки трендовим явищем "оверсайз", але і необхідністю надягання в морозну погоду під низ светри або піджака.

 

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close