×
×
×

Як вибрати чоловіче пальто на весну

вибрати чоловіче пальто на веснуЗавжди будь досвідчена жінка може миттю виділити з натовпу успішного чоловіка по стилю його верхнього одягу. Тільки справжні унікуми знають, як вибрати чоловіче пальто на весну! Вони виглядають ідеально, просто, без надмірностей, але зі смаком. Це ціла наука - знати, як підібрати верхній одяг «до місця». В їх шафі є не тільки класичні костюми, а й стильні джинси, светри, поло. Також там є місце і для пальто, причому не в єдиному екземплярі! Його з легкістю можна надіти поверх ділових костюмів і під модні джинси.

Це вже не секрет, що правильно підібране пальто зробить ваш вигляд презентабельним. Але ось і завдання для чайників: як вибрати чоловіче пальто на весну, щоб підкреслити достоїнства, ставність і надати родзинки в вигляд з ефектом мужності і елегантності. Є певні вимоги і маленький перелік як здійснити свій вибір і реальну покупку!

Отже, переходимо до порад, як вибрати чоловіче пальто на весну!

Вибір самого матеріалу: гарне пальто не може бути зроблено з неякісного матеріалу. Тільки натуральні тканини. Для сучасної верхнього одягу кращими варіантами матеріалу є шерсть і кашемір. У такому ключі вони прослужать довше; НЕ помнуться, не покриються катишкамі і в них завжди тепло. Пошиття з 100% кашеміру може бути шалено дорогими, але їх якість того варто. Альтернативою може послужити овеча шерсть або суміш з вовни і кашеміру.

Вибір фасону: саме по собі чоловіче пальто - це не той предмет гардероба, з яким можна сміливо експериментувати; щоб зберегти актуальність свого пальто не один сезон, варто зупинити свій вибір на класиці. На тлі верхнього одягу в стилі Military, воно чудово буде поєднуватися не тільки зі звичайними светрами і джинсами, але і з суворим костюмом. При виборі довжини обов'язково враховуйте свій ріст. Якщо правильно підійти до питання вибору пальто на весну, враховуйте, що навесні сніг почне танути і поділ довгої моделі може бруднитися, і це не додасть вам респектабельності. Ще один не маловажний аспект! Рукав пальто обов'язково повинен бути до середини долоні і ніяк інакше!

Вибір кольору: чоловіча мода більш консервативна і не багатогранна в палітрі кольору, навіть можна сказати бідна, але не менш приваблива; поширені і практичні кольору: чорний, коричневий, бежевий, сірий, синій. Вони абсолютно все відмінно поєднуватимуться з різноманітною одягом. Варто ще оцінити себе особисто, сміливий ви чи ні? Так як декому не під силу одягатися в надто яскраві кольори, і більшість просто відмовляється від них, так як може виникнути проблема - з чим носити таке пальто.

Не забувайте про чудовому сайті однієї з кращих фабрик пальто "Sun`s House", так як саме тут ви знайдете для себе шикарний варіант весняного пальто!

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close