×
×
×

Пальто піджак чоловічий: основні переваги

Зміст статті:

Пальто піджак чоловічий - фотоПальто піджак чоловічий - це пальто, по суті, укороченої довжини, яке скроєне по принципу піджака. В цілому ж, купуючи дану річ, ви повинні орієнтуватися на всі вимоги, які пред'являються до верхнього одягу. Що мається на увазі.

По-перше, визначте для себе тип даного пальто: на холодну погоду або на теплу.

Якщо ви купуєте літнє пальто, то допустимо брати щільно сидять варіанти, облягаючі. Якщо ж ви купуєте пальто на холодну погоду (особливо, якщо плануєте ходити в ньому і взимку теж - повністю або частково), вам варто купувати більш вільний варіант. Як це прорахувати і не помилитися?

ЯК ЗНАЙТИ СВІЙ РОЗМІР

На пальто, яке вас цікавить, знайдіть розмір, який вказується в сантиметрах (за замовчуванням це обхват грудей). Далі зніміть свої відповідні заміри. До того числа, яке у вас вийшло, додайте кілька сантиметрів. Те, що у вас вийде, і буде вашим розміром (зазначеним в сантиметрах), на який варто орієнтуватися в процесі придбання. Робиться ж все це з тим, щоб ваше пальто сиділо на вас відносно вільно і дозволяло надіти під нього теплий светр в разі холоду.

Особливості чоловічого пальто піджака

Пальто піджак чоловічий пред'являє одне з основних вимог до пошиття - саме пальто не повинно бути довшим піджака (середньої встановленої довжини). В іншому ж можна говорити про те, що воно візуально нагадує піджак (характерний воріт пальто). А так, як і будь-яка інша, пальто піджак має «сидіти» на вас ідеально - плечі повинні бути на місці, ніде нічого не повинно перекошуватися або тягнути, кишені на абсолютно зручному і комфортному для вас рівні. Ну і, природно, віддавайте перевагу тим пальто, які виконані з натуральних матеріалів. Така річ дозволить вам відчувати себе комфортно і впевнено. До того ж, натуральні тканини більш зносостійкі і довше зберігають свій вигляд, так би мовити, ніж речі синтетичні (які частково можна було б назвати чи не взагалі не зношується, проте вони, як правило, дуже швидко «старіють»).

Пальто піджак чоловічий стане відмінним рішенням і для автомобілістів. Так, тим, хто любить носити довгі пальто, може бути вкрай незручно не те, що вести автомобіль, але і просто знаходитися в салоні машини в пальто. Справа в тому, що довге пальто перетворюється на величезний об'ємний заважає зручно сидіти і вести машину предмет гардероба. Щоб уникнути дискомфорту за кермом, необхідно купувати пальто середньої довжини або, як ми говоримо в даному випадку, пальто укороченою довжини (пальто піджак).

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close