×
×
×

Пальто як у Шерлока Холмса

Пальто как у Шерлока Холмса - фотоПальто як у Шерлока Холмса в останні роки починає користуватися все більшою популярністю. Багато чоловіків намагаються наслідувати його стилю, так як в ньому присутня класика, в той же час, він досить різноманітний, з ним можна експериментувати, додавати аксесуарами. При всьому при цьому в даному образі присутня певна брутальність і зберігається відчуття інтриги і загадки.

Пальто як у Шерлока Холмса набуло свою популярність після нових інтерпретацій знаменитого серіалу, тільки більш в сучасному виконанні. Якщо взяти до уваги новий серіал Шерлок, але вже в 3-му сезоні ми можемо помітити, як значно змінилося і подорожчало пальто головного героя. Там Шерлок постає перед нами в знаменитої моделі Millford від виробничої компанії Belstuff Сама пальто дуже нагадує нам досить добре відому модель шинель. А зроблена вона з досить дорогого матеріалу, такого як, ірландський вовняний твід.

Хочете придбати чоловіче пальто як у геніального детектива Шерлока Холмса тоді переходьте за посиланням!

Шинель починає своє існування в далекому 18-му столітті. На той момент воно було обов'язковим атрибутом обмундирування людини, що проходить військову службу. До того, як шинель почали активно впроваджувати в склад форми, її використовували за часів ведення бойових дій, в холодну пору року. Згодом дана модель розвивалася, трохи вносилися зміни і корективи, в результаті дійшла вона до нашого часу вже в зміненому вигляді. Тепер пальто як у Шерлока Холмса - це не просто обов'язок відповідати статуту, але і одна з улюблених моделей пальто серед наших сучасних чоловіків.

Така модель пальто, як шинель, асоціюється у більшості з довгим, практично до підлоги кроєм, виготовляється воно з щільною, навіть трохи грубої вовняної тканини і часто воно прикрашається і доповнюється блискучими великими гудзиками. Дана модель чудово підійде для зими, так як якісно захищає від негоди абсолютно всі частини тіла. Комір вигідно закриває шию і потиличну частину голови, не допускаючи продування. Ще до однієї особливості пальто як у Шерлока Холмса слід віднести те, що шерсть, з якої виготовляється це виріб, проходить додаткову процедуру, яка в подальшому робить пальто менш вразливим до дощу і снігу.

Так, що пальто як у Шерлока Холмса на даний момент знаходиться на піку популярності, саме цієї моделі віддають своє уподобання багато чоловіків. Вона підходить чоловікам абсолютно будь-якого віку, воно як ніщо інше підкреслює унікальність і особливість суворого чоловічого силуету. Він немов притягує до себе зацікавлені погляди прекрасних жінок. Пальто гармонійно поєднується практично з будь-яким стилем одягу, також воно досить універсально і гармонійно вписується в будь-яку обстановку. Без сумніву, пальто шинель буде актуально ще довгі роки, тому вирішивши придбати собі подібне пальто, можете бути впевнені на всі 100%, що воно не вийде з моди. Як говорить один з найвідоміших модельєрів Італії, «classici senza tempo», що в перекладі означає - «класика вічна».

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close