×
×
×

Пальто із серіалу Гострі картузи. Де купити?

Зміст статті:

пальто із серіалу Гострі картузи - фотоВажко знайти людину, яка б не бачила серіал "Гострі картузи", який повернув інтерес до ретро моди. Яскравими представниками ретро моди є годинник на ланцюжку і парасольки тростини, які після виходу серіалу стали набагато популярнішими. Експерти Sun's House поділяться з вами інформацією щодо стилю 20-х, і детально зупиняться на описі пальто Шелбі.

Чоловіча мода 20-х років

Йдеться про естетику 20-х років. Стиль банди демонструє, то що вони гангстери. Своїм одягом вони підкреслюють свою індивідуальність в неблагополучних районах міста. Уніформа банди Томмі Шелбі це сорочка, костюм трійка, класичні черевики оксфорди, кепка і пальто з щільної вовняної тканини.


Хочете купити чоловіче пальто як у героїв серіалу Гострі картузи  - тоді переходьте за посиланням!

Символом банди були загострені кепки, які не змінювали ні на один інший головний убір. Навіть після того, як члени банди ставали багатими вони не міняли свої звички в гардеробі так як хотіли залишатися членами цього суспільства.

Прототипом героя Томмі Шелбі був Білл Кімбер, що згодом став впливовим гангстером.

20-ті роки вважаються поворотним етапом в світі одягу для чоловіків. З повсякденної моди зникли довгі фраки, на заміну прийшли піджаки, які підкреслювали талію і плечі.

Пальто Шелбі

Невід'ємним елементом гардеробу Шелбі в холодну пору року було однобортне подовжене пальто.

У 20-х роках цінувалися пальто із натуральної вовни, наприклад такий, як твід. Як і сьогодні у чоловічому гардеробі найбільш популярними кольорами є сірий, синій або чорний. Яскраві відтінки були абсолютно неприйнятні.

Пальто має напівприталений крій. Це оптимальне рішення. Чоловіче пальто такого крою неодмінно підкреслить чоловічу фігуру, але і залишається вільним і комфортним при експлуатації. Максимально приталені пальта нехарактерні для «Гострих картузів», оскільки під верхній одяг завжди одягали костюм. Напівприталений силует дозволить елегантно приховати нижній шар одягу.

Відмінні елементи пальто Шелбі:

  • Довжина пальто нижче коліна
  • Англійський комір, який може мати хутряну обробку
  • Яскраво-червоний підклад
Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close