×
×
×

Якої довжини має бути чоловіче пальто?

Зміст статті:

Вирішити проблему, якої довжини має бути пальто чоловіче - значить забезпечити собі можливість носити стильний підходить за всіма параметрами річ довгі роки. І насправді відповідь на це питання не так складний, як могло б здатися.

Визначаємося з довжиною чоловічого пальто: все просто

Якої довжини має бути чоловіче пальто - фотоВерхній одяг для чоловіків може бути довгим, коротким або середньої довжини. І вибір безпосередньо залежить від зростання представника сильної статі.


 БЫСТРЫЙ ОТВЕТ 

1. Якщо чоловік середнього зросту і нижче, йому не варто купувати довгий виріб, найкраще зупинитися на короткому, максимум - до середини стегна. В іншому випадку він буде виглядати зовсім карликом, а навряд чи комусь цього хочеться.
2. Представникам же чоловічої статі, яких природа обдарувала високим ростом, навпаки, не варто робити вибір з користь коротких речей - вони на них будуть виглядати дуже сумно, просто кажучи - виглядати куцо. Тому перевагу варто віддати тим речам, які доходять як мінімум до середини стегна. Але тут модник може дозволити собі і той виріб, який доходить до щиколоток, виглядати він буде все одно доречно.
3. Якщо Ви віддаєте перевагу класиці, то не забувайте про те, що пальто має прикривати піджак або светр. Решта фасонів можуть бути будь-якої довжини - це вже залежить виключно від Ваших бажань.

Крім цього, однак, слід врахувати і умови, в яких річ буде носитися. Так, якщо його купує автомобіліст, від довгої речі в будь-якому випадку варто відмовитися: якщо сидіти в ній за кермом, вона буде перешкоджати водінню і підмітати килимок, якщо скласти - помнеться. А ось для чоловіків, які багато часу проводять на вулиці і багато ходять, кращий варіант до коліна, оскільки в такому випадку річ буде надійно захищати від будь-яких погодних сюрпризів.

Хочете придбати пальто оптимальної довжини, тоді переходьте по посиланню!

Тобто питання про те, якої довжини має бути пальто чоловіче, потрібно розглядати з кількох точок зору - якого зросту чоловік і в яких умовах він буде носити річ. Також вкрай важливо звернути увагу на довжину рукавів. Справа в тому, що вони обов'язково повинні закривати манжети сорочки, але не у вільному стані, а коли рука витягнута вперед. Це дозволить забезпечити відсутність зазору між рукавом і рукавичкою, що критично в холодну пору року.

Вибираємо магазин: де купити верхній одяг

Після того, як представник сильної статі визначився з тим, яка довжина його цікавить, йому варто визначитися з тим, де краще всього купувати одяг. І тут на допомогу приходить наш інтернет-магазин з його максимально широким асортиментом різноманітних виробів, покликаних задовольнити навіть самий прискіпливий чоловічий смак. При цьому киянам ми пропонуємо особливу послугу - їм доступна виїзна примірка, коли кур'єр готовий привезти в будь-яку точку міста до 6 одиниць товару, щоб покупець міг приміряти їх в комфортних для себе умовах.

Але і всі інші жителі України отримують тільки кращий сервіс: ми пропонуємо їм відправку обраних речей протягом одного дня без передоплати, строго за фактом отримання. Протягом 30 днів можна швидко і біс проблем повернуться не підійшло виріб або обміняти його на інше. І, звичайно, виробник дає гарантію - 180 днів з моменту покупки. У нас - вигідні умови для тих, хто хоче виглядати стильно.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close