×
×
×

Як зав'язати чоловічий шарф? 5 стильних варіантів

Як зав'язати чоловічий шарф?Здавалося б, можна носити цей аксесуар як завгодно, але існує кілька стильних варіантів, що дозволить з легкістю носити його з чоловічим верхнім одягом. Так як-же зав'язати чоловічий шарф на шиї?


 ШВИДКА ВІДПОВІДЬ 

Самих 5 популярних варіанти як можна зав'язати шарф: паризький вузол, подвійний оборот, "четвірка", зворотний хрест, "зверху вниз". Вибравши один з варіантів, ви будете виглядати стильно й елегантно.

Ми підготували для Вас огляд 5 варіантів:

  1. Перший варіант - це паризький вузол. Щоб його зробити, потрібно просто скласти шарф навпіл (тобто довжина повинна бути пристойна, повісити його на шию, протягнути кінці в петлю - і затягнути.
  2. Ще один спосіб як зав'язувати чоловічий шарф на шию - це подвійний оборот. Він підійде для холодної зими, оскільки найкращим чином захищає шию. Так, потрібно закинути на неї шарф так, щоб один кінець був більш коротким, просто обернути полотно навколо шиї двічі і залишити другий кінець також вільно звисати.
  3. Простим і стильним способом, як красиво зав'язати чоловічий шарф, буде четвірка. При цьому варіанті зав'язування, який нагадує паризький вузол, також потрібно скласти аксесуар навпіл і закинути на шию. Тільки в нього протягується з обидва кінця, а тільки один. Потім петля з уже протягнуто решт переміщається на протилежну сторону і там протягується другий кінець.
  4. Зворотний хрест - це, по суті, той же подвійний оборот, тільки кінці шарфа не залишаються вільно звисати, а зав'язуються вузлом спереду. Це відмінний варіант того, як красиво зав'язувати чоловічий шарф.
  5. Нарешті, якщо хочеться знати, як зав'язати чоловічий шарф на пальто, варто використовувати простий метод зверху вниз, коли більш довга частина шарфа перекидається через коротшу і затягується. Це найпростіший, але в той же час доречний варіант.
 
Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close