×
×
×

Як завузити чоловіче пальто

Зміст статті:

Як завузити чоловіче пальтоДуже часто по ряду причин улюблена річ, наприклад пальто, може виявитися нам великою або навпаки маленькою, купувати нову не хочеться, тоді і виникає питання.


 ШВИДКА ВІДПОВІДЬ 

Так як цей процес дуже трудомісткий, то найкращим варіантом буде, якщо Ви з цим проханням зверніться в швейне ательє, де професіонали не зіпсують Ваш виріб.

Як збільшити або як завузити чоловіче пальто?

Випадки бувають різними, до кожного потрібен індивідуальний підхід, тому дати однозначну відповідь, на жаль, не можна.

Хочете придбати якісне по крою пальто, тоді переходьте по посиланню!

Коригування може бути як вдалою, так і не дуже: є дуже велика ймовірність, що після перешиваючи річ втратить свій вигляд і буде виглядати ще гірше, ніж це було до змін. Все залежить від майстерності швачки, а також від моделі виробу.

Якщо річ раптом стала мала, але відмовлятися від неї Ви не хочете, можна спробувати її збільшити в розмірі. Це не завжди вдається зробити, оскільки для цього у вироби повинні бути достатні запаси в швах. Наприклад, для сорочки це рідко представляється можливим, для пальто ж взагалі не представляється можливим.

Зі зменшенням вироби справи трохи успішніше йдуть, але не завжди. Заковика в пропорціях: занадто часто, якщо Ви хочете поміняти якусь одну деталь, тут же доводиться перешивати щось ще, потім ще і так до нескінченності. В результаті замість пальто, яке було Вам просто трохи завелика, можна отримати щось безглузде і дивне. Загалом, як ми вже говорили, все залежить в рівній мірі і від моделі виробу, і від майстерності того, хто буде його переробляти.

Але тепер постає інше питання: а чи доцільно це в принципі робити? Дуже часто для того, щоб перешити річ, потрібно вдвічі більше роботи, ніж на те, щоб її зробити з нуля. Крім того, все впирається у вартість, адже іноді вартість подібного роду послуги не на багато менше вартості нового виробу. Тому радимо Вам розглянути саме останній варіант, а зробити це найкраще в магазині фабрики «San`s House».

Особливість цієї компанії в тому, що вона, на відміну від своїх конкурентів, не намагається копіювати зарубіжні брендові моделі, а створює свої оригінальні речі. Ці самі конкуренти намагаються повторити відомі фасони, але зазнають невдачі і виріб хоч і виходить красивим, але не сідає по фігурі.

У «San`s House» є відділ розробок і власне конструкторське бюро. Їх завдання - створити пальто, яке буде відповідати останнім тенденціям моди, і при цьому бути таким, щоб його можна було підібрати практично під будь-який статура. Так що будь-який виріб буде Вам по фігурі, все, що потрібно - не помилитися з розміром.

Багато людей в пошуках способів як звузити чоловіче пальто тільки погіршують ситуацію або ж витрачають на цю справу дуже багато грошей. Купивши готовий виріб у «San`s House» за доступною ціною, Ви маєте можливість підібрати собі саме таку річ, яка підкреслить Ваші достоїнства і буде служити Вам багато років.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close