×
×
×

Вибір чоловічого пуховика, поради та рекомендації

Зміст статті:

Чоловічий пуховикБезсумнівно, це найзручніша і практична зимова річ чоловічого гардеробу. Такий одяг має високі теплозахисні властивості, непромокаючий і зносостійкий. Піднімає рейтинг популярності і демократичні ціни, в порівнянні з вартістю шуб і пальто.
Вибравши якісний чоловічий пуховик, ви надовго забезпечите йому прописку у власній шафі.

Як знайти якісну річ? На що звернути увагу?

Читаємо уважно і застосовуємо на практиці!
Оскільки основним теплоізоляційним елементом є пух, то досліджуємо його якість в першу чергу.

  1. Співвідношення пуху вказується на етикетці. Наприклад, 75/25. Перша цифра говорить про частку натурального пуху в виробі. Чим вона більше, тим одяг тепліше. Для зимових моделей показник вибираємо більше 75%.
  2. Гнучкість пуху. Це його здатність повертатися в початкове положення при стисненні. Дорогі моделі мають на етикетці маркування в рамках 800-550 FP. Якщо такі цифри відсутні, то випробуйте пуховик самостійно. Просто туго скрутіть його і подивіться на результат. Вийшло зробити маленький згорток? Значить величина пружності дуже хороша.
  3. Показник теплозахисту. Характеризує кількість часу, протягом якого одяг здатний зберігати тепло. На етикетці він позначається CLO в діапазоні від 1 до 3 одиниць. Для справжньої російської зими слід знайти теплоізоляцію з цифрою 3.
  4. Спеціальні упаковки для пуху. У дорогих моделях пух поміщається в універсальні пухові пакети. Подивіться уважно крізь прокладку і на шви. Якщо бачите частки пуху, то в період експлуатації гарантовано відбудеться його проникнення назовні. Наявність спеціального пакета, в який попередньо поміщається наповнювач, говорить про високу якість одягу.
  5. Оцінюємо колір пуху. Білий пух найякісніший, його намагаються використовувати всі відомі бренди. Рідко допускається незначна домішка сірого гусячого пуху.
  6. Визначаємо наявність домішок. Дивимося на етикетку і шукаємо слово polyester, що говорить про включення синтетичних домішок. Від такої покупки краще відмовитися.

Додаткова експертиза

Ідеальний рядок на виробі гарантує високу якість. Рядок повинен бути рівним, однаковим за кольором, якісно забитим на кінці шва. Обов'язкова наявність поздовжніх швів. В іншому випадку з часом неминуче станеться осідання наповнювача.
Тканина використовується тільки вологостійка, щоб зберегти корисні властивості пуху. Тут застосовуються синтетичні тканини з невеликим вмістом бавовни. Радимо відмовитися від бавовняних моделей з водовідштовхувальним просоченням. Вони швидко зношуються і недовговічні.
Високоякісні пуховики зазвичай використовують фірмові гудзики і блискавки. Допускається виконання узлісся з натурального або штучного хутра.
Важливо оцінити вагу курки. Тут все буде навпаки. Чим менше вага, тим тепліше пуховик. На перший погляд безглузде твердження. Однак вага залежить від якості пуху. Легкий і пружний пух забезпечує високий коефіцієнт теплоізоляції.

Колір не має значення. Палітра модних виробів різноманітна. Застережемо тільки від покупки світлих речей, так як вони вимагають частої хімічної чистки.

Вибираючи відомі світові марки, зверніть увагу на країну виробника. Якщо місце народження бренду передбачає теплий м'який клімат, то краще від таких виробників відмовитися.
Логічно зупинити вибір на фабриках, орієнтованих на використання одягу в суворому зимовому кліматі, наприклад, Sun`s House.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close