×
×
×

Пальто як у Ейдена Пірса

Пальто як у Ейдена Пірса - фотоЯкщо купити пальто як у Ейдена Пірса, тоді абсолютно кожен може відчути себе даними героєм! А, якщо ви дійсно вже страшний фанат ще не вийшла гри Watch Dogs? Тоді вам, як і будь-якій людині, з яким подобаються подібні до них не вийшли гри, захочеться приміряти образ Ейдена Пірса на себе. Його образ завойовує увагу мас, юнаки, хлопці, іншими словами все геймери просто моляться на нього! Таке пальтечко відхопити - увагу до себе приручити!


Якщо хочете придбати чоловіче пальто як у головного героя Ейдена Пірса, тоді переходьте за посиланням!

Заради повного комплекту Ейдена Пірса вам надається можливість придбати його пальто за гроші, знайти, відрити або ж відшукати білий в'язаний светр - за копійки, що приховує шарф - за пару гривень і, нарешті, кепку, так само за дрібну плату. Штанів з взуттям немає. Та й навіщо? Це були б звичайні джинси зі звичайними черевиками по завищеній ціні ... Пальто як у Ейдена Пірса - це мрія всіх косплеєрів.

Щоб це стало можливим, Ubisoft об'єдналися з виробником одягу та супутніх їй аксесуарів, заснованих на ігровий тематиці, «Sun`s House» і випустила лінійку верхнього чоловічого одягу, присвячену грі Watch Dogs, яка вже доступна на нашому офіційному порталі (ми говоримо, конкретно про чоловіче пальто).

Наші креативні дизайнери заявляють, що такий предмет чоловічого гардеробу як - пальто як у Ейдена Пірса повністю відтворює дух Watch Dogs за допомогою дрібних деталей, чого вдалося домогтися завдяки співпраці дизайнерів модного дому «Sun`s House» з розробниками гри. Тільки вам вирішувати, чи варто витрачати гроші на придбання цього модного елементу гардеробу, дивовижне пальто чоловіче вкрай приємне на дотик - той, хто хоча б раз доторкнувся до його поверхні, навряд чи змінить своїх вимог в одязі в найближчому часі. Що стосується вибору, то дизайнери подбали про широкий асортимент модельного ряду - для водіїв ідеально підійде укорочений двобортний бушлат, а шанувальники суворого стилю і класики знайдуть для себе моделі відповідної довжини - до середини стегна, завжди ваш «Sun`s House».

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close