×
×
×

Викрійка чоловічого пальто: ви любите творчість з користю.

Зміст статті:

Викрійка чоловічого пальто: для тих, хто любить творчість з користю - фотоІснує думка, що любов до нових речей характерна тільки для жінок, тоді як представники сильної половини людства відрізняються скромністю і не приділяють увагу своєму зовнішньому вигляду. Це не відповідає дійсності, особливо якщо мова йде про практичною і зручною одязі для холодного сезону. Переконатися в цьому нескладно: досить самостійно зшити чоловіче пальто і запропонувати близькій людині приміряти нову річ з відмінною посадкою. А допоможе в цьому перевірена форма, доступна для самостійного побудови і роздруківки.


 ШВИДКА ВІДПОВІДЬ 

Обов'язково потрібно спробувати створити для себе або близької людини пальто. Середня довжина, привабливий фасон, вільна посадка по фігурі, місткі накладні кишені, універсальний крій чоловічого пальто лише частина переваг, які переконають вас в необхідності зайнятися шиттям.

Особливості крою та пошиття чоловічого пальто

Пропонована модель розроблена провідними дизайнерами «Sun`s House» з урахуванням популярних модних тенденцій і міркувань практичності. 

Комусь таке фасонне рішення може нагадати популярні моделі верхнього одягу середини 90-х років. Дійсно, їх об'єднує схожий стиль. Однак сучасні вироби мають ряд суттєвих відмінностей:

  • звичний реглан замінений звичайними втачними рукавами;
  • модель більше нагадує подовжений піджак строгого крою, що ідеально вписується в сучасний офісний стиль;
  • відкладний комір має невеликі розміри, на відміну від модних в минулому столітті великих лацканів;
  • декоративні деталі практично відсутні - у пропонованій моделі кожен елемент носить суто утилітарний характер.

Для зручності початківців швачок ми передбачили детальний опис послідовності покрокового побудови викрійки чоловічого пальто. Це дозволить уникнути помилок і передбачити всі особливості фігури, щоб потім не займатися підгонкою розкроєних деталей. Після виготовлення викрійки необхідно розрахувати кількість тканини і підібрати під неї фурнітуру: гудзики, нитки, голки для сметиванія і машинної строчки, кравецькі ножиці.

Хочете придбати пальто безпосередньо від виробника, тоді переходьте по посиланню!

Гідність самостійного крою чоловічого пальто - можливість самостійно підібрати оптимальний тип матеріалу з урахуванням смаків майбутнього власника. Важливо, щоб ваша швейна машинка вміла справлятися з щільними тканинами, не пропускаючи швів і забезпечуючи акуратне з'єднання деталей. Нитки слід підібрати в тон моделі, а якщо її колір здається нудним, варто купити котушку на один або два тони темніше або світліше, щоб додатково декорувати виріб контрастною рядком.

Чому варто скористатися даною пропозицією

✔️ під час пошиття виробу ви зможете насолодитися творчим процесом і, можливо, відкрити в собі талант умілого кравця;

✔️ самостійний пошиття верхнього одягу позбавить від необхідності переплачувати за виріб сумнівної якості;

✔️ викрійку чоловічого пальто вдасться підігнати по фігурі за рахунок рельєфних швів;

✔️ колір, матеріал, довжина - все це можна варіювати в допустимих межах, щоб готове пальто відповідало уподобанням майбутнього власника.

У новому пальто можна ходити на роботу в офіс, зустрічатися з друзями, відправлятися в подорож і керувати автомобілем, не відчуваючи незручностей через вузьких рукавів або короткої спинки. Подовжена модель надійно захистить від холоду і вітру, збереже в порядку костюм або джинси, а також стане продовженням стилю успішного і впевненого в собі людину, яка бажає справити на оточуючих сприятливе зовнішнє враження. А якщо ідея самостійного пошиття не надихає, виберіть відповідну модель пальто по каталогу «Sun`s House» і отримаєте в своє розпорядження виріб відмінної якості.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close