×
×
×

Яке чоловіче пальто носити під скінні, слімбрюки і класичні черевики?

Яке чоловіче пальто носити під скінні, слімбрюки і класичні черевики - фотоПальто - універсальна річ в чоловічому гардеробі. Підходящу модель можна підібрати для демісезоння або холодної пори року. Щоб виглядати актуально, важливо правильно поєднувати чоловіче пальто з різними видами штанів і взуття.


 ШВИДКА ВІДПОВІДЬ 

Більшість скіні і слімбрюк відмінно поєднуються з класичними черевиками. Але потрібно підібрати правильну модель пальто, щоб лук виглядав стильно і актуально. Наприклад, під джинси скіні підійде будь-яка коротка модель пальто з поясом, обов'язково двобортна з широким коміром і накладними кишенями. Під штани слім підійдуть менш приталені моделі пальто, можливо, без пояса. В цьому випадку можна підібрати навіть подовжені моделі, наприклад, ольстер або поло.

Пальто під завужені брюки

Сьогодні існує кілька різновидів чоловічих звужених штанів, наприклад, скінні і слим.

Скінні - це штани, які облягають ноги, немов «друга шкіра». Не випадково назва моделі походить від англійського слова skin - «шкіра».

Хочете придбати пальто, яке підійде під будь-які штани, тоді переходьте по посиланню!

Слім - це штани, які припускають ідеальну посадку по фігурі, але вони не повинні щільно облягати ноги.

В ступені облягання полягає різниця між брюками слім і скінні, і в залежності від цих характеристик і потрібно вибирати пальто.

Наприклад, під джинси скінні підійде будь-яка коротка модель пальто з поясом, обов'язково двобортна з широким коміром і накладними кишенями. З джинсами поєднуються більш спортивні варіанти, найчастіше, двобортні. За стилістикою класична модель або тренчкот підійдуть найкраще.

Важливо, щоб крій пальто не був занадто широким, інакше пропорції фігури будуть порушені. Підійде правило: чим більш вузькими є джинси, тим більш приталеним має бути пальто.

Тому під штани слім підійдуть менш приталені моделі пальто, можливо, без пояса. В цьому випадку можна підібрати навіть подовжені моделі, наприклад, Ольстер або поло.

Пальто з класичними черевиками
Більшість скінні і слімбрюк відмінно поєднуються з класичними черевиками. Але потрібно підібрати правильну модель пальто, щоб лук виглядав стильно і актуально.

Важливо пам'ятати, що під чоловічі штани завуженого крою підходить більшість видів пальто в кежуал або більш спортивному стилі. У свою чергу, класичне взуття вимагає більшої строгості від верхнього одягу. А тому потрібно знайти компроміс, щоб підібрати модель пальто, яка буде добре поєднуватися і з джинсами, і з класичними черевиками чорного або рудого кольору.

В такому випадку слід звернути увагу на універсальні моделі пальто:

  • Тренчкот
  • Класика
  • У стилі мілітарі або уніформи
  • З комбінованими деталями

Ці моделі включають в себе спортивні і класичні елементи, що дозволяє їх поєднувати з неформальними джинсами, що облягають, брюками слім будь-якого кольору і класичними черевиками на шнурівці. Чорне пальто рекомендується комбінувати з чорним взуттям, особливо, якщо воно в ультракласичному стилі. Більш спортивну або неформальну модель можна поєднувати з класичними черевиками коричневих, синіх, сірих або інших відтінків.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Skype

Открыть чат

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close