×
×
×

Варіанти чоловічого пальто

Варіанти чоловічого пальто - фотоПривіт всім, сьогодні ми з вами в черговий раз зануримося в приголомшливий світ fashion індустрії верхнього чоловічого одягу, і розповімо вам про таке поняття як - варіанти чоловічого пальто. Отже, поїхали!

  • Перший варіант чоловічого предмета гардероба - лоден (loden coat)

Пальто довге (нижче коліна) широке з відкладним або стоячим коміром. Виготовляється воно з специфічною водонепроникною вовни альпійських овець. Приголомшлива синьо-зелена гамма. Такий варіант чоловічого гардероба є національною верхнім одягом тирольцев (представників сильної половини населення австрійських і баварських Альп), яку вони шиють аж з XVI століття. Але за межами Тіролю такий варіант верхнього чоловічого одягу, майже, невідомий.

  • Другий варіант - Ольстера пальто (ulster coat)

Воно довге (нижче коліна) широке з пелериною, а іноді без. Виконано з вовни. Прийшло воно до нас з Англії Вікторіанської епохи. У той час його одягали представники сильної половини населення середнього класу. Цей варіант чоловічого пальто знайшло таку популярність, що навіть було надруковано на сторінках багатьох всесвітньо відомих літературних творів таких письменників як: Діккенс, Конан Дойл і інших. З плином часу воно втратило пелерини, але з чоловічої моди не вийшло.

  • Варіант третій - напівпальто (car coat)

Це коротке пальто (за стандартом до середини стегна), спочатку призначений було для їзди у відкритих машинах. Через це і отримало свою англомовну назву. Цей варіант чоловічого гардероба шили з не сильно мнуться тканин, завдяки чому солідні чоловіки, які мали пальто, могли спокійно виходити з машини і неможливе подальше її перевезення по своєму маршруту в пристойному неізмятом вигляді. За стандартом такі пальто мають А-силует. Саме через це такий варіант верхнього чоловічого одягу не сковує рухів власника. Матеріалом виступає твід або щільні вовняні тканини. Рідко можна спостерігати і шкіряні моделі, і моделі з щільного шовку.

  • Варіант четвертий - Сваггер (swagger coat, swing coat)

Реально довгий варіант (до коліна або нижче) об'ємне, широке чоловіче пальто з рукавами реглан (без лінії плеча). Своєю формою нагадує піраміду. Виконано з теплих матеріалів таких як: хутро, шкіра, драп, також і з легких синтетичних матеріалів. Такий варіант чоловічого предмета гардероба заявив про себе в 30-х роках XX століття. Але поспішаємо відзначити, що пік своєї популярності він отримав в повоєнний час. У 2000-х роках пальто такого типу знову виявилося на подіумі.

Ці всі варіанти чоловічого пальто, можна подивитися на офіційному порталі всесвітньо відомої швейної фабрики чоловічого пальто «Sun`s House». Крім того, ви маєте унікальну можливість дізнаватися нові тенденції чоловічої моди за допомогою нашого блогу!

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close