×
×
×

Виробництво верхнього одягу в Україні

Виробництво верхнього одягу в Україні - фотоМожливо Ви здивуєтеся, але виробництво верхнього одягу в Україні не тільки існує, а й показує вражаючі результати. Одним з найуспішніших підприємств з виробництва чоловічих пальт є фабрика «Будинок Сонця» - ось уже більше двадцяти років вона працює на цьому терені на благо своїх клієнтів.

Все почалося в далекому 1990 році, коли було створено невелике сімейне ательє з пошиття вовняних та шкіряних курток і пальто, а вже через чотири роки утворилася повноцінна компанія. У той час її основним заняттям було виконання замовлень для великих інфірм: власне конструкторське бюро шило кашемірові вироби для світових брендів. Це було вкрай вигідно для останніх, адже робота виконувалася дуже якісно, ​​а коштувала якісь копійки в порівнянні з цінами на батьківщині замовника. Але так тривало недовго: зовсім скоро довелося робити доленосний вибір. Керівництво компанії стояло перед двома альтернативами: вільне плавання або роль придатка великої компанії, як Ви вже зрозуміли, вибір був зроблений на користь першого.

Початок нового тисячоліття стало також початком нової сторінки в історії компанії: нова назва, нова концепція, власне виробниче приміщення. Основний напрямок - випуск серійної, а значить недорогий, одягу для перспективного середнього класу. Серійний випуск дозволяє домогтися малої собівартості і встановити невисоку ціну, а малий формат - стежити за якістю і приділяти увагу кожному окремому виробу.

Секрет успіху компанії «Будинок Сонця» лежить в нерозривній єдності трьох важливих складових: конструюванні, як матеріали і технології виробництва.

Власне конструкторське бюро, про який ми вже згадували раніше, робить все можливе і неможливе, щоб кожен виріб знайшло свого власника.

Пам'ятайте таке гарне вислів: «Скільки людей - стільки думок»? Так ось, в даному випадку може бути застосована якась модифікація: «Скільки людей - стільки фігур». Так, є стандартні розміри, але при цьому є особливості статури, які незмінно впливають на те, як одяг «сяде». Чи можна зробити так, щоб виріб підійшло будь-якій людині? Хтось дасть негативну відповідь, а ось конструктори-чарівники «Будинку Сонця» своєю роботою спростували таке твердження. Вам може не підійти розмір, і пальто Вас просто зайве обтягне, або буде висіти мішком, але при правильному підборі цього параметра Ви неодмінно будете задоволені побаченим.

Виробництво верхнього одягу в Україні може і не настільки добре розрекламований, але поспішаю Вас запевнити: воно є, воно успішно, і воно готове Вам продемонструвати свої результати на прикладі продукції фабрики «Будинок Сонця».

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close