×
×
×

Плащ пальто чоловіче

Плащ пальто чоловічеПлащ пальто чоловіче стане відмінним варіантом верхнього одягу на осінню або навесні. Він буде виглядати неймовірно стильно і ідеально підійде для погоди в цю пору року: вологонепроникний матеріал захистить Вас від великої кількості опадів.

Коли заходить мова про плащі, першим на думку спадає тренчкот. Воно й не дивно, адже це пальто не просто пару років користувалося популярністю, воно своєрідна легенда з віковою історією!

Так вже вийшло, що найстильніші речі так чи інакше пов'язані з армією і військовою формою. Посудіть самі:

 Але якщо дафлкот - скоріше повсякденний варіант, це робоча конячка, яка вірою і правдою служить своєму господареві кожен день, бушлат - більш стильний і химерний, але теж досить міцний у використанні, то тренч - це верх елегантності і моди. До того ж, перші два більше на холодну пору року розраховані, що й не дивно, адже їхні прабатьки були саме зимової військовою формою.

ТРІШКИ ІСТОРІІ

Тренчкот з'явився практично в той же час, що і два вищезгаданих пальто. Дафлкот був формою моряків Британського флоту за часів Першої світової війни, бушлат носили солдати США. А ось тренчкот почав своє існування в 1901 році як альтернатива саржевим шинелей, його батьківщина - стара добра Англія. Друга назва цього плаща - Барберри, адже його модель створив сам господар габардиновою фабрики Томас Берберрі, який в той час був постачальником верхнього одягу для британської армії. Призначався він тільки для піхоти, ось і дали йому кличку - «траншейне пальто» (trench coat). А оскільки було воно дуже зручним, багато ветеранів продовжили його носити і після війни, так і почалася його популярність довжиною в пару століть. Дійшло навіть до того, що через пару десятиліть автори коміксів одягали своїх героїв в це пальто, так воно припало до душі публіці.

В даний момент тренчкот - плащ-дощовик, особливими і обов'язковими атрибутами якого є:

  • двобортний дизайн
  • еполети на плечах і манжетах
  • відкладний комір
  • пояс
  • розріз ззаду

Зазвичай він шиється з водонепроникного матеріалу: вовняною або бавовняною матерії з водонепроникним просоченням, іноді шкіри. Колірна гамма - відтінки бежевого. Досить популярний і жіночий варіант.

Плащ пальто чоловіче можна придбати в магазинах фабрики «San`s House» за прийнятною ціною і відмінної якості.

Носіть з задоволенням!

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close