×
×
×

Непромокаючі чоловічі куртки

Зміст статті:

Непромокаюча чоловіча курНепромокаючі чоловічі куртки - фототка - незамінний елемент гардеробу для любителів спорту та активного відпочинку. До таких курток кожен чоловік виставляє ряд вимог, і виробники шукають ту золоту середину, коли комфорт і якість стають воєдино і повністю відповідають вимогам своїх споживачів.

Зверніть увагу, що більшість чоловічих курток, які позиціонуються, як «непромокаючі», є мембранними і в них допускається комбінування тканин.І в першу чергу, всіх цікавить рівень водостійкості. Тобто, така куртка повинна витримати як мінімум затяжний дощ. Як правило, рівень промокання куртки вказують виробники, і для непромокаючої чоловічої куртки він повинен бути не нижче 5000 мм водяного стовпа.

Що ж з виробництвом цих курток?

Так як споживачі хочуть бачити одночасно і якісну, і легку за вагою куртку, то виробникам необхідно викручуватися. І створення куртки перетворюється в мистецтво, що переходить в майстерність.

Адже непромокаюча чоловіча куртка повинна бути:

  • тепла;
  • надійна;
  • якісна;
  • Легка (ідеальним варіантом вважається куртка вагою до 300-350 грам, тобто як невеликий фрукт);
  • Не повинна займати багато місця при скручуванні;
  • Легко очищатися від бруду;
  • Надійно захищати від негоди.

Наш магазин Suns House пропонує вам саме такі непромокальні чоловічі куртки. Вони міцно зшиті. Використовуючи таку технологію пошиття, як wind stopper і water resistance. Саме вони дозволяють досягати якісного пошиття при мінімальній вазі.

Як відзначають наші покупці, вибираючи непромокаючі куртки для активного відпочинку або занять спортом, ви отримуєте свободу рухів при гарному захисті від холоду. До того ж, в них зручно пересуватися, куртка не створює обмежень в русі.

Невелика вага виробу дозволяє носити його довго і не втомлюватися. Сучасні майстри змогли добитися міцності і легкості такої куртки, що робить її оптимальним варіантом для активних людей.

Також, така куртка легко очищається від забруднень, так як не вбирає в себе зайву вологу.

Де купити чоловічу водонепроникну куртку?

З Suns House ви отримуєте демократичні ціни з зручними умовами доставки по Києву та Україні. Доставка здійснюється кур'єром по Києву або Новою Поштою по всій Україні.

Наші фахівці завжди готові вам допомогти, підказати і порадити оптимальні моделі. Наша компанія надає також послуги і по догляду за одягом, повний перелік яких ви знайдете на нашому сайті.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close