×
×
×

Чоловіче пальто українського виробництва

чоловіче пальто українського виробництваВиріб фабрики « Sun’s House» - це чоловіче пальто українського виробництва, яке нічим не поступається європейським аналогам за якістю, а коштує набагато менше.

Компанія вийшла на ринок більше тридцяти років тому і вже не раз доводила, що при правильному підході і потрібної мотивації неможливе - можливо. Головним слоганом компанії є:

концентрація зусиль на збереженні ціни з постійним вдосконаленням якості за рахунок отточкі технології.

Керівництво вважає, що важливо не тільки отримувати гроші за свою роботу, а й усвідомлювати, що покупці і клієнти відчувають любов і турботу про себе. Такий підхід є більш ніж успішним, так що клієнтська база зростає з кожним днем!

Три складових успіху компанії це:

  • дизайн і конструювання
  • якість матеріалів 
  • технологія виробництва.

Власне конструкторське бюро компанії денно і нощно виконує свої прямі обов'язки: творити, створювати, удосконалювати. Тобто воно займається не тільки розробкою і вигадуванням нових моделей, а й веде копітку роботу над уже існуючими моделями.

Спочатку відміна пальто від інших предметів верхнього гардеробу полягало в тому, що воно сідає по фігурі людини. А тепер уявіть, який титанічний труд доводиться виконувати цим чарівникам: фігура у кожного своя, з якимись особливостями, а їм потрібно зробити так, щоб будь-який (!) Виріб сідав на будь-яку (!) Фігуру ...

Важко? Я б сказала практично неможливо. Фірми-конкуренти в цьому питанні поводяться простіше: взяли відомі брендові моделі, зробили як під «копірку», і на продаж. А потім людина одягає виріб, а все не так райдужно, як спочатку здавалося: там стирчить, тут настовбурчується ...

З виробами від « Sun’s House» такий номер не пройде: пальто може не підійти за розміром,  або бути занадто вільним, але по фігурі воно сяде обов'язково! І не просто сяде, але і підкреслить достоїнства, приховає недоліки і прикрасить Вас по-максимуму! Універсальність моделей пальто дозволяє практично кожному клієнту підібрати злите з ним виріб, а це в рази збільшує ліквідність.

Матеріали для пальто поставляються з-за кордону і є високоякісними. Це новозеландський меринос в якості верхнього шару вовни, прекрасна бельгійська підкладка, німецькі клеять і дублюючі матеріали, а також фінський утеплювач.

А ось виробляється пальто як за власне розробленим технологіям фабрики, так і з урахуванням досвіду західних колег.

Чоловіче пальто українського виробництва може бути нітрохи не гірше закордонного, а дуже часто - навіть кращим. У порівнянні з тим же китайським, такий виріб прослужить Вам в кілька разів довше.

Не витрачайте ні хвилини, купите його прямо зараз!

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close