×
×
×

Чоловіче пальто під костюм

Чоловіче пальто під костюм - фотоКоли мене просять порадити чоловіче пальто під костюм, першим на думку спадає класичний виріб. Але ж зараз є стільки фасонів і моделей, що обмежуватися однією класикою - просто блюзнірство якесь! Далі спробуємо з'ясувати, які саме пальто сучасний стильний чоловік може носити з діловим стилем.

Вибачте за каламбур, але класична класика, це зовсім не те, що приходить на розум першим. Елегантні і стильні образи Девіда Бекхема та інших зірок в пальто чітко стоять перед очима, але повинна Вас поправити: все це - полуклассіка.

Спочатку класичне пальто мало такі характеристики: воно було довгим, темним і дуже-дуже суворим. Під довгим мається на увазі вироби до середини гомілок - чимало, правда? Ніяких декоративних або додаткових деталей на ньому не було - ні тобі пояса, ні капюшона. Шили його строго з дуже темних відтінків: чорного, темно-коричневого або темно-синього кольорів.

Зараз такі моделі все ще можна зустріти в продажу, і досить часто, але чи є сенс? Такий виріб вкрай незручний у використанні, починаючи з постійної необхідності в хімчистці, оскільки довгий поділ брудниться, закінчуючи елементарним дискомфортом, якщо чекає довгий шлях в авто.

Саме тому його права потихеньку перебрав на себе напівкласичний виріб. Довжиною до коліна або трохи нижче, воно часто має ненав'язливі елементи на зразок поясу, що нітрохи не зменшує його елегантності і не перешкоджає поєднанню з діловими костюмами. У цьому сезоні з'явилася нова фішка: його почали шити з картатого матеріалу замість звичного однотонного. Це значно пом'якшило його строгість і додало трохи стилю, так що такий експеримент однозначно буде приречений на успіх!

Є ще три моделі, які можна спробувати поєднувати з костюмом.

  • По-перше, це тренчкот. З усіх моделей - найвідоміша і стильна, безліч декоративних деталей, але вони його нітрохи не псують. З діловим костюмом буде виглядати не просто добре, а чудово!
  • По-друге, дафлкот. Хоча прийнято вважати цю модель напівспортивного, є вироби, які більш тяжіють до класики: строгі лінії, стриманий колір, акуратний дизайн. Чи можна його надіти з костюмом? Це улюблена модель студентів і молоді, так що не просто можна, а потрібно його поєднувати з діловим стилем.
  • По-третє, бушлат. Тут все залежить від моделі пальто і власне костюма, якщо підберете взаємодоповнюючі речі, то чому б і ні!

Купити чоловіче пальто під костюм можна в магазині фабрики «San`s House» за доступною ціною.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close