×
×
×

Чоловічий верхній одяг від українського виробника

Чоловічий верхній одяг від українського виробникаЧоловічий верхній одяг від українського виробника - це речі прекрасної якості, які мають доступну ціну, а значить, дозволити їх собі може середньостатистичний покупець. Однією їх компаній вітчизняного ринку верхнього одягу для чоловіків різного віку є «Sun`s Нouse» - фабрика, яка трохи більше двох десятків років шиє прекрасні куртки і пальта.

Фабрика намагається створювати одяг, який був би гідним своїх покупців. Пальто від «Sun`s Нouse» - це по-справжньому якісна річ, якій чужда фальш і дріб'язкова економія, адже виробники хочуть не тільки отримувати грошову винагороду за виконану роботу, але також бути впевненим в тому, що люди, які вибрали «Sun`s Нouse» відчувають любов і турботу про себе.

В основі успіху компанії лежить відповідальний підхід до трьох складових вдалого товару:

  • дизайн
  •  технологія виробництва
  •  якість використовуваних матеріалів.

На відміну від аналогічних фірм, «Sun`s Нouse» не користується напрацюваннями відомих брендів, її вироби - НЕ невдало виконані копії, а результат копіткої роботи власного конструкторського бюро. Його місія полягає їх двох важливих аспектів: першим, що цілком природно, є створення нових моделей, а ось в якості другого виступає доопрацювання існуючих виробів до ідеалу. Щодня з'являються якісь нові технології, матеріали, методи, крім того, дуже швидко змінюються модні тенденції. Так до чого ж виставляти на продаж неактуальні пропозиції або зовсім знімати з виробництва досить непогані вироби, якщо можна просто довести їх до певних параметрів?

Ще одне важливе завдання бюро - зробити так, щоб кожне пальто виробництва фабрики «Sun`s Нouse» сідало на будь-яку фігуру. Зробити це не те що складно, але і практично неможливо, а ось працівникам-конструкторам це якось вдається.

Технології є однією з ключових аспектів діяльності будь-якого підприємства, не становить винятку і швейна промисловість. Наприклад, як зробити так, щоб зимовий одяг була теплою, але легкої? Адже кілька кілограмів утеплювача, хоч і захистять Вас від холоду, але в прямому сенсі стануть каменем на душі ... Фабрика до технологічної стороні створення пальто підходить дуже серйозно, вона не тільки стежить за всіма нововведеннями, які можна використовувати на виробництві, а й успішно втілює їх на практиці.

Матеріали для кожного виробу проходять суворий відбір, а поставляють їх і зовсім з-за кордону, так що отримуєте Ви фактично закордонний продукт, хіба що пошитий він тут і коштує в рази менше, хоча за якістю ну нітрохи не поступається.

Чоловічий верхній одяг від українського виробника багато в чому краще зарубіжних аналогів, шкода тільки, що мало хто про це знає. Придбати її Ви можете в одному з магазинів фабрики «Sun`s Нouse»

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close