×
×
×

Чоловічий верхній одяг Київ

Чоловічий верхній одяг КиївЧоловічий верхній одяг  знадобиться Вам як взимку, так і на осінньо-весняний сезон. Купувати продукцію такого роду можна на базарі, але найкраще це робити в спеціалізованому магазині, тим більше, що технології і галузь торгівлі зараз настільки розвинулися, що для цього навіть залишати квартиру не обов'язково.

Це ще пару років тому для того, щоб стати власником новенької зимової куртки чи модного пальто, потрібно було зібрати всі свої сили в кулак і витратити не одну годину, а то й день, на пошуки бажаного вироби. Довгі і виснажливі примірки, суперечливі поради консультантів, широкий асортимент, від якого в очах рябить, а вибрати все одно нічого не виходить - знайоме звучить? Ситуація: «Будинок великий, народу багато, поговорити ні з ким» траплялася з кожним. В результаті Ви брали перше-ліпше пальто, а потім носили його згнітивши серце, адже потім виявлялося, що воно - зовсім не те, на що Ви розраховували спочатку, тільки адже гроші витрачені і добре б не дарма ...

Потім з'явилася така чудова штука, як інтернет-магазини. Вони рятують нас від безлічі проблем, але не є такими вже бездоганними: по-перше, така покупка те саме коту в мішку, адже Ви не дізнаєтеся, за що саме заплатили свої кровні гроші, поки товар не буде отриманий Вами. Та картинка, яка привернула Вашу увагу на сайті, може в дійсності виявитися чимось зовсім іншим, і добре, якщо Ви віддали не таку вже й велику суму, а що, якщо обновка - дорога? По-друге, при такому розкладі неможливо напевно бути впевненим в якості вироби. Вилазила нитки, нерівні рядки і інші дефекти можуть значно зіпсувати враження від товару, а якщо магазин ще й відмовляється приймати назад або міняти шлюб - взагалі поганий фінал. По-третє, існує проблема з розмірами. Навіть в звичайному магазині підібрати його буває нелегко, то через особливості пошиття, то через певні якостей Вашої фігури, а в інтернет-шопінг і зовсім потрібно бути дуже акуратним. Та й як без примірки дізнатися, чи сяде виріб конкретно на Вас?

«San`s House» продумав всі ці моменти! Отже, якщо Ви вирішили особисто відвідати торгову точку, то склад-магазин в Києві працює з вівторка по п'ятницю в режимі 12: 00-20: 00, в суботу за скороченим графіком - 11: 00-18: 00. Розташовується він за адресою: ст.м. Почайна, просп. С. Бандери, 8, 7 поверх, кімн. 713-а, ТЦ "Декор-Сервіс".

А ось в тому випадку, якщо Ви вирішили скористатися послугами інтернет-магазину, то по Києву фабрика доставляє пальто кур'єрами і пропонує 6 моделей і розмірів на вибір. Вона здійснюється в будь-який зручний для Вас час.  

Крім того, здійснюється доставка по всій Україні кур'єрською службою "Нова пошта".

 

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close