×
×
×

Як вибрати чоловіче пальто за розміром?

Зміст статті:

Як вибрати чоловіче пальто за розміром?Підкреслити статус чоловіка, його елегантність і привабливість допоможе пальто. Найширший модельний ряд і велика кількість фасонів дозволяють кожному відшукати свій ідеальний варіант. Чоловіче пальто може бути складовим гардероба і в класичному, і в кежуал стилі. Але далеко не всі мають у своєму розпорядженні знаннями про те, як правильно вибрати розмір пальто.

Вибір розміру з урахуванням розмірного ряду

Першорядний ознака відмінного смаку власника такого виду верхнього одягу - його бездоганна посадка по фігурі. Показником цього буде відсутність заломів, складок і нерівностей.


 ШВИДКА ВІДПОВІДЬ 

Для визначення розміру такого предмета чоловічого верхнього одягу знадобиться зняття єдиної мірки - обхвату грудей. Визначити його вийде шляхом:
1. протягування сантиметрової стрічки через випадні точки грудної клітини, пахви і лопатки;
2. Ділення надвоє отриманого значення - таким буде відповідний розмір.

Так, якщо об'єм грудей дорівнює 99 см, то пальто вибирається з маркуванням "50". Примірку бажано проводити в об'ємному светрі або піджаку, щоб в зимову пору воно не виявилося тісним. Недостатньо його просто надіти - варто розвести руки в сторони і підняти їх вгору, щоб уникнути сковування рухів.

Хочете придбати пальто за розміром, тоді переходьте по посиланню!

Зарубіжний розмірний ряд

Сьогодні чоловіки приділяють зовнішнім виглядом не менше значення, ніж жінки. Однак походи по магазинах як і раніше не доставляють їм задоволення. На допомогу їм приходить інтернет-шопінг, що дозволяє здійснювати покупки без виходу з дому. Але є утруднює нюанс - як правильно вибрати пальто за розміром, якщо маркування зарубіжна? Спеціально для цього розроблена детальна розмірна таблиця.

Якщо в європейських магазинах значення аналогічні вітчизняним, то англійські і американські показники вимагають невеликих підрахунків. Наприклад, при наявності нашого 50-го розміру варто відняти від представленого значення 10 одиниць - вийде 40-й. Але найчастіше в міжнародній системі нумерації зустрічаються літерні позначення: S, M, L, XL. Їх можна бачити на виробах як європейського, так і азіатського походження. Перед тим, як вибрати чоловіче пальто за розміром, якщо обсяг дорівнює 99 см, варто звернутися до таблиці - відповідним значення буде M.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close