×
×
×

Італійське чоловіче пальто

Італійське чоловіче пальто - фотоІталійське чоловіче пальто вважається чимось на зразок еталону в цьому виді верхнього одягу, воно - синонім якості і стилю. Але вартість такого виробу просто захмарна, а тому дозволити собі його може далеко не кожен. Так що ж, відмовлятися від заповітної мрії? Ні в якому разі, адже пальто від фабрики «Будинок Сонця» нічим не гірше за своїх зарубіжних аналогів, а коштує в десятки разів менше!

Для чоловіка взагалі досить важко відмовитися від куртки, та й з чого б: зручно, не вимагає особливого догляду, добре зберігає від холоду. Сюди домішується і упередження, що пальто підходить виключно людям старшого віку, хоча молоді хлопці активно носять цей вид верхнього одягу, і в стильному вбранні виглядають на тлі хлопців в куртках виграшно і по-особливому привабливо.

При виборі конкретного виробу потрібно звернути увагу на кілька дуже важливих деталей.

  • По-перше, перевіряємо шви - рядки повинні бути рівними і без яких-небудь дефектів. Це ж стосується і тканини, складки і перекоси будуть видні, мало того, вони будуть прямо-таки кидатися в очі.
  • По-друге, підкладка. Нас цікавить і її матеріал, і то, як вона вшита - все повинно бути зроблено якісно і бажано з натуральних матеріалів.
  • По-третє, дивимося на всілякі етикетки. Нас цікавить склад і виробник - вони повинні відповідати тим, що вказані на зовнішньому ціннику. Якщо є які-небудь відмінності - щось явно не так з цим виробом.

Тепер про вищезгаданому матеріалі. Знаючі люди одноголосно віддали свою перевагу кашеміру. Це теж шерсть, але «добувають» її у кіз особливої ​​породи, а ще вона має не більше 0,03% домішок. «Будинок Сонця» при пошитті використовує новозеландський або австралійський меринос, який нічим не гірше, а унікальна технологія дозволяє домогтися подвійного ефекту при збереженні тепла.

На примірку слід надягати саме той одяг, з якої Ви його збираєтеся носити. Якщо це костюм, то надіньте піджак, віддаєте перевагу джемпера або светр - в них і йдіть в магазин. Інакше є ймовірність, що воно виявиться Вам потім або занадто великим, або обтягне не в міру.

Довжину пальто вибирають з урахуванням зростання. Високим чоловікам краще в довгому виробі, невисокі хлопці частіше вибирають укорочені моделі. І пам'ятайте правило чотирьох пальців: на яку воно повинно бути вище або нижче колін.

Навіщо платити втридорога за італійське чоловіче пальто, якщо вироби фабрики «Будинок Сонця» такі ж якісні та стильні, а їх вартість цілком доступна?

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close