×
×
×

Бренди курток чоловічих: перелік кращих

Зміст статті:

Бренди курток чоловічих: перелік кращихСучасних чоловіків не здивувати гарним зимовим одягом. За них бореться чимало брендів всесвітнього і регіонального рівня, прагнучи здивувати новими дизайнерськими і функціональними рішеннями. Однак в нескінченному переліку марок є загальновизнані лідери, перерахувати яких можна по пальцях обох рук. Кожна їх новинка негайно виявляється на обкладинці модного «глянцю», а експерти навперебій обговорюють переваги і недоліки моделі. Ця стаття розповість про кращі бренди зимових курток для чоловіків, які виправдають ваші мрії і забезпечать комфорт в найхолодніші дні.

Бренди курток для чоловіків, на які рівняється весь модний світ

У переліку кращих, що здобули довіру покупців на всіх континентах, можна назвати:

 1. Columbia - ім'я, що заслужило популярність завдяки адекватними цінами на моделі з винятковим рівнем теплоізоляції, який відмінно працює в поєднанні з практичністю і легкістю виробів.
 2. Alpha Industries - моделі для суворих зим, де високий рівень теплоізоляції забезпечений за рахунок щільного прилягання, якісного виконання швів і ретельного вибору матеріалів.
 3. Canada Goose - марка, де кожна модель одягу продумана до дрібниць і адаптована до звичок покупців: від солідних бізнесменів до простих робітників і успішних чиновників.
 4. Tom Tailor - один з флагманів в морі брендів чоловічих курток, підкупаючий покупців різноманітністю рішень і впізнаваним дизайном затишних спортивних моделей.
 5. FINN FLARE - компанія робить ставку на використання екологічних матеріалів, легкість і виняткові ізолюючі властивості, обумовлені підбором кращих зразків утеплювачів.
 6. Geox - італійський внесок в утеплення планети, зазначений зносостійкість, готовністю пережити сильні опади і міцністю моделей.

Якщо ви цінуєте високу якість та надійність виробів, замовляйте чоловічі куртки власного виробництва у нашому каталозі

Де купити чоловічу куртку бренду «Sun's House» ?

Якщо ви маєте намір зі смаком поповнити власний гардероб і стати володарем рейтингової речі, зверніть увагу на продукцію українського бренду «Sun's House». Компанія не потребує представлення на національному ринку, залучаючи цінителів моделями виняткової якості, в яких поєднуються модні тенденції, поняття практичності, відмінна посадка і зручність в носінні. І все це - на тлі прийнятної ціни, що дозволяє не переплачувати за гучне ім'я і розкручену марку.

Також в числі достоїнств співпраці з компанією «Sun's House» можна назвати:

 • Стислі терміни обробки і відправки замовлень.
 • Орієнтованість на досягнення кращих брендів чоловічих курток і використання найбільш вдалих технологій при розкрої і пошитті своїх моделей.
 • Послугу виїзний примірки по Києву з наданням 5-6 виробів з каталогу «Sun's House».
 • Значний модельний ряд і повну лінійку розмірів по кожній асортиментній позиції.
 • Гарантію виробника на 180 днів.
 • Право на обмін або повернення виробу протягом місяця.

У той час як всі бренди курток на зиму для чоловіків роблять ставку тільки на модні тенденції, в «Sun's House» акцентують увагу на зручність покупця і бездоганності його образу. Результат - моделі, які роблять свого власника центром тяжіння поглядів оточуючих, а також говорять про нього як про людину виняткових зовнішніх достоїнств.

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close