Спеціально для Вас, наших клієнтів, в цей непростий час, ми знизили ціни на Статусні Пальто та Весняні Куртки.

×
×
×

Чоловічі Куртки Драпові

1099 грн.

2499 грн.

1099 грн.

2499 грн.

1099 грн.

2499 грн.

Куртки драпові чоловічіНайбільш популярним видом верхнього одягу для чоловіків в місті є чоловіча куртка з драпу. Жодна колекція модних дизайнерів не обходиться без такої позиції, як драпова куртка чоловіча. Драп володіє відмінними характеристиками і чудовими зовнішніми характеристиками. Чоловіча драпова куртка не тільки комфортна, але вона ще й дуже стильна. Цей вид верхнього одягу не тільки гріє свого власника, але і не втрачає зовнішній вигляд протягом декількох сезонів.

Драп довго зберігає тепло, не пропускає вологу і не продувається. Але при цьому залишається статусним виробом з вовняної тканини, а не більш демократичною курткою з нейлону. Суконна сировина, що складається з вовни відмінно тримає форму куртки.

Чоловіча Куртка з драпу - історія виникнення

Якщо заглиблюватися в історію, то поняття курток з'явилося не так вже й давно. Раніше більше цінувалися смокінги, пальто або шуби, іншими словами довші вироби. Але все ж в рідкісних випадках неможливо було обійтися без коротких курток. Одним з таких моментів було полювання при дворі. Мисливцям необхідний був верхній одяг, який міг захищати від вітру і дощу і в той же час не сковувати рух. Але просто вовняні англійські піджаки були холодними і не могли достатньо зігріти своїх власників. Так і увійшли в моду чоловічі куртки з драпу, які стали укороченим варіантом вовняного пальто.

Кому підійде Куртка чоловіча Драпова?

Чоловікам пропонують драпові куртки різних силуетів. Вони можуть бути приталеними, напівприталеними і прямого крою. Вибір куртки залежить від фігури чоловіка і його стилю.
Як правило, якщо драпові куртки хочуть адаптувати до спортивного стилю досить додати кофту з капюшоном і кросівки. Якщо ж чоловік дотримується класичного стилю, то найкращим поєднанням стануть сорочки і однотонні штани. Верхній одяг з вовни, як і дороге взуття завжди додають статусу і стилю. Різноманіття форм і силуетів дають шанс вибрати драпову чоловічу куртку на будь-який смак, створити будь-який образ і стиль.

Строгий діловий стиль або молодіжні форми змінюються в залежності від виду і пошиття чоловічої куртки з драпу. Такий одяг носять і студенти і бізнесмени.

Сьогодні чоловічу драпову куртку купити можна в будь-якому магазині класичного чоловічого одягу. Експерти Sun's House раді інформувати вас про всі модні новинки.

Messenger

Viber

Telegram

Skype

Открыть чат

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close