Спеціально для Вас, наших клієнтів, в цей непростий час, ми знизили ціни на Статусні Пальто та Весняні Куртки.

×
×
×

Чоловічі Куртки Сірі

чоловіча куртка сіраРоблячи ставку на сірий колір при складанні базового гардероба, чоловік надає своєму стилю елемент елегантності та вишуканості. Не дивно, що монохромні моделі чоловічих курток в колекції швейної фабрики «Sun`s House» привертають увагу покупців з відточеним почуттям смаку. Вони поєднуються з повсякденними, неформальними і діловими луками, чудово комбінуються з аксесуарами - портфелем, взуттям, головними уборами.

Сірі Чоловічі Куртки: чому варто зробити ставку на монохром?

Має значення і доступна ціна виробів з даної лінійки. Виробник дотримується лояльної позиції в питанні встановлення цін, незважаючи на те, що для пошиття курточок використовуються якісні тканини і солідна оригінальна фурнітура. Такий підхід до роботи дозволяє поставляти споживачам недорогі довговічні вироби, які відмінно зберігають зовнішній вигляд і демонструють статус власника.

Сіра Чоловіча Куртка - з чим носити?

Існує безліч прикладів образів, які варто взяти на озброєння для вмілого застосування сірої куртки в аутфітах. Річ красиво впишеться в ансамбль з джинсів і светри. Її також часто поєднують з темно-синіми чінос і сорочками, чорними класичними брюками і піджаками. Стилісти радять звернути увагу на те, що речі повинні не тільки гармонійно поєднуватися по відтінку, а й по фактурі.

Як підібрати і купити ідеальну річ в інтернет-магазині?

Величезний асортимент речей в магазині може привести до замішання. Щоб не витрачати час даремно на перегляд невідповідних варіантів, в процесі покупки сірої курточки чоловіки діють відповідно до наступного плану:

Вибір фасону

Високі і худорляві хлопці можуть дозволити собі речі в стилі оверсайз, які надають додатковий обсяг в області торсу. Якщо ж чоловік не має великої комплекцією, краще рішення для нього сіра куртка прямого силуету, яка підкреслює мужність образу, виглядає гідно і презентабельно. Для спортивної статури і пропорційної фігури можна розглядати будь-який варіант, адже всі речі сядуть добре і підкреслять чудову фізичну форму володаря.

Увага до особливостей крою

Ретельно вивчайте специфіку крою - наявність кишеньок і капюшона, кількість бортів, товщину підкладки, матеріалів виготовлення і якість фурнітури. Курточки можуть мати декоративну обробку, відрізнятися функціональними елементами, які позначаються на практичності, зручності і комфортабельності.

Формальні деталі

Завершальний етап полягає в підтвердженні замовлення, узгодження особливостей доставки обраного товару в Київ та інші міста України.

Messenger

Viber

Telegram

Skype

Открыть чат

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close