×
×
×

Чоловічі Куртки Єврозима

ФІЛЬТР
Ще 12 товарів
Показати все

Чоловічі Куртки ЄврозимаЗима буває різною. Десь температура може опускатися до позначки в -50 ° С, в якихось регіонах бушують урагани, а десь зима - це плавний і практично непомітний перехід від осені до весни. Відповідно, одяг потрібно підбирати з урахуванням клімату в регіоні проживання, тільки тоді ви будете почувати себе комфортно, навіть якщо проводите на вулиці багато часу.

Переваги чоловічої куртки єврозима: універсальний варіант для будь якої погоди.

В Україні зими м'які, так що шукати ультратеплі пуховики немає необхідності. Відмінним вибором стануть жіночі та чоловічі куртки єврозима. Такий одяг утеплений силіконізованим синтетичним волокном, яке характеризується високим ступенем теплоізоляції. Волокна синтетичного утеплювача всередині порожнисті, тобто, повітря є не тільки між волокнами, але і всередині них, що і забезпечує непогані теплозберігаючі характеристики курток. Як заявляють виробники, в пуховиках еврозима буде комфортно перебувати на вулиці при температурі від -5 ° С до -20 ° С, не більше двох-трьох годин.

Серед основних переваг якісних курток- «європейок» можна виділити наявність підкладки зі спеціальної дихаючої тканини, завдяки якій навіть при відносно теплій погоді ви будете почувати себе в такому одязі максимально комфортно.

Асортимент чоловічого верхнього одягу в інтернет-магазині Suns House

Suns House - один з найбільших в Україні виробників верхнього одягу. Зокрема, в каталозі представлено багатий вибір колекції чоловічого одягу - тут ви знайдете напівпальто і пуховики, куртки і парки, бушлати і бомбери, дафлкот і вітровки.

Замовляючи чоловічу куртку еврозима на сайті Suns House, ви робите вибір на користь:

  • гарантовано високої якості одягу. Suns House - це конструкторське бюро і найбільша фабрика з пошиття одягу, об'єднані під одним брендом. Ми використовуємо якісні матеріали, фурнітуру відомих торгових марок, сучасні технології, щоб створювати одяг, який ви сміливо зможете назвати ідеальним. Надаємо гарантію від виробника до 180 днів;
  • комфорту і зручності. Куртки, призначені для еврозими, - оптимальний вибір для українців, так як зими в країні досить м'які, і в захисті від сильних морозів українці не потребують. У конструкторському бюро розробляють унікальні моделі під будь-які типи фігури, так що ви можете бути впевнені, що в купленій куртці вам точно буде комфортно;
  • доступні ціни. Ми пропонуємо вам купити чоловічу куртку еврозима на найвигідніших умовах - більш низьких цін при тому ж рівні якості і комфорту одягу ви не знайдете. Так що поспішіть зробити замовлення.

Ми доставимо вашу покупку в будь-який регіон України в максимально стислі терміни. Жителям Києва пропонуємо послугу виїзної примірки: вибирайте до шести позицій - 

Чоловічі Куртки Єврозима Ціна

Модель Ціна
Чоловіча куртка синя C-415 (Aivengo) 999 грн.
Чоловічий плащ чорний B-044 (Hugo) 1900 грн.
Чоловіча куртка чорна B-095 (Drive) 2200 грн.
Чоловіча куртка чорна B-094 (Ultra) 2400 грн.
Чоловічий плащ синій C-075 (Redox) 2600 грн.
Чоловіча куртка зелена X-096 (Urban Life) 2740 грн.
Зимова куртка чорна B-027 (Storm) 2900 грн.
Чоловіча куртка сіра G-018 (Bruno) 3190 грн.
Чоловіча куртка чорна B-119 (Capone) 3400 грн.
Зимова куртка чорна M-136 (Active) 3500 грн.
Зимова куртка бордова R-216 (Alaska) 3690 грн.
Чоловіча куртка синя C-039 (Solo) 3691 грн.
Зимова куртка чорна B-088 (Energy) 4190 грн.
Зимова куртка синя C-216 (Alaska) 4590 грн.
Чоловіча куртка чорна B-091 (Toronto) 4790 грн.
Зимова куртка зелена X-316 (Alaska) 5190 грн.
Зимова куртка чорна B-090 (Boston) 5500 грн.

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close