×
×
×

Чоловічі Пальто Весна-Осінь

ФІЛЬТР

Чоловіче пальто весна-осінь  - ФотоЧоловіче пальто осень весна приємно здивує вас своєю різноманітністю, демократичністю і чи не повною свободою поєднання речей вашого гардеробу. Природно, основні правила і принципи все ще «працюють». Однак ви дійсно можете бути більш, ніж вільні, поєднуючи свої улюблені речі. Ця тенденція вже давно проглядається в модному світі. Так, якийсь час назад немислимим було надягати пальто класичного крою з, наприклад, джинсами. Тоді як зараз цим, м'яко кажучи, нікого не здивуєш. Багато хто навіть не замислюються про те, що можна було б діяти інакше. Тут також домішується і тенденція до досягнення оптимального рівня комфорту і зручності. Мода дійсно стає «для людей». В тому сенсі, що вона перестала вимагати від людей якихось «жертв», які необхідно було здійснювати, щоб залишатися модним.

Чоловіче пальто осень весна звертається до класики: двобортні пальто, тренч, класичний строгий крій. Коротко поговоримо про кожного з них. Так, тренч - плащ, який поєднує в собі елегантність і тонкість і здоровий образ деталями. Оригінальне поєднання кілька суперечливого характеру, що прекрасно підкреслить вашу індивідуальність, оригінальність. Як правило, тренч виконаний з щільної тканини і йому не страшний дощ. Так що це дійсно зручний і практичний варіант. Двобортне пальто також має відгомони військового обмундирування. Ґудзики, розташовані в два ряди - стильне і естетично красиве рішення. Таке пальто дуже вигідно підкреслить ваш силует.

Говорячи про класичні пальто, ми маємо на увазі вкорочене пальто, яке походить на подовжений піджак. Дуже стильна і зручна річ, яка відмінно підходить для щоденного використання і є просто незамінною для автомобілістів (чого не скажеш про, наприклад, довгому двобортному пальто). Раніше таке пальто вважалося досить молодіжної річчю, зараз же такий поділ не проводиться, кордони змиваються. Більш конкретні моделі ви зможете розглянути на нашому сайті - вони представлені в зручному каталозі.

Чоловіче пальто осень весна однозначно має бути класичного крою. Яку саме модель ви виберете - залежить лише від вас. Тут ми рекомендуємо керуватися доцільністю фасону зовнішньої одягу і ваших даних. Хто краще вас знає про те, що краще підкреслити, а що було б краще візуально приховати. Тому орієнтуйтеся на свої відчуття (чи зручно вам, чи комфортно, не обмежує чи одяг ваших рухів) і на свій смак (як «сидить» пальто, з'являєтеся ви в ньому у вигідному світлі і т.д.).

Чоловічі Пальто Весна-Осінь Ціна

Модель Ціна
Чоловіче пальто чорне M-411 (Discovery) 1895 грн.
Чоловіче пальто сіре A-245 (Neo) 3995 грн.
Чоловіче пальто бежеве E-161 (Quadri) 5295 грн.
Чоловіче пальто кемел C-161 (Quadri) 5495 грн.
Чоловіче пальто синє K-011 (Picasso) 5995 грн.
Чоловіче пальто чорне ART-162 7995 грн.

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close