×
×
×

Чоловічі Пальто Осінь-Зима

ФІЛЬТР

Пальто осінь-зима чоловіче Пальто осінь-зима чоловіче представляє офіційний портал столичної та якісної швейної фабрики чоловічих пальто «SunsHouse». Якщо ви задумалися про розширення асортименту - саме час звернути на лінію чоловічих пальт, доповнивши його тим самим стильними та розкішними речами. Купуючи пальто оптом і в роздріб від виробника, ви не переплачуєте за посередницькі послуги, отримуючи тим самим мінімальні ціни при максимальній інформаційної підтримки.

Крім конкурентоспроможної ціни ми пропонуємо вам високу якість чоловічих пальт, комфортний і ергономічний крій. Наші дизайнери завжди в курсі віянь світу моди, тому наші колекції завжди враховують останні тенденції, що дозволяють завжди виглядати на висоті.

Відмінною особливістю компанії «Sun`s House» безсумнівно, є той факт, що при розробці моделей дизайнери орієнтуються на всі вікові групи, враховуючи особливості різних комплекцій фігур і розмірів. В одязі нашої торгової марки клієнти не тільки чудово виглядають, але і відчувають себе максимально комфортно.

Вся продукція виготовлена ​​на високотехнологічному промисловому обладнанні з високоякісної імпортної сировини. Дизайн і конструкція всіх виробів розроблений кращими українськими модельєрами.

Продаж здійснюється по території України, можлива доставка. Наш девіз: "Якість - понад усе!" Пальто осінь-зима чоловіче поважний показник особистості представника сильної половини людства!

пастель
Деякі дизайнери запропонували вдягнути чоловіків в попелясто-блакитне пальто, яке виглядає дуже стильно і розкішно. Інші пропонують світло-сірий відтінок. Пальто в ніжному пастельному кольорі наближений до кремовому можна зустріти в колекціях зарубіжних ритейлерів.

Неймовірно різноманітні колекції від іменитих дизайнерів в цьому сезоні порадували багатьох шанувальників. Адже тепер кожен чоловік, який стежить за новинками і трендами моди зможе підібрати пальто підходить саме йому по стилю і внутрішньому стану. З таким одягом легко підкреслити свою індивідуальність і привабливість. Офіційний портал столичної та якісної швейної фабрики чоловічих пальт «SunsHouse» створений для цінителів!

Чоловічі Пальто Осінь-Зима Ціна

Модель Ціна
Чоловіче пальто сіре A-453 (Military) 1895 грн.
Чоловіче пальто синє K-099 (Duffle coat) 2595 грн.
Чоловіче пальто сіре T-043 (iClass) 5995 грн.
Чоловіче пальто чорне S-145 (Deluxe) 7995 грн.
Чоловіче пальто синє ART-191 8995 грн.

Messenger

Viber

Telegram

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close