×
×
×

Правила Догляду за Одягом

сторінка по догляду за виробами
 
в каталог

7 Базових правил по догляду за виробами Suns House

1. Кілька хвилин в тиждень, присвячених нескладному чищенні пальто, дозволять довше зберегти його привабливий зовнішній вигляд.

2. Регулярно оглядайте свій одяг, намагаючись не пропускати брудних або жирних плям. Вовна дуже добре реагує на регулярне чищення, за умови дотримання інструкції по догляду за виробом, які вказані на пришивних етикетці від швейної майстерні «Дім Сонця».

3. Уникайте носити одне і те ж пальто два дні поспіль. Одязі потрібен відпочинок, під час якого пружне і еластичне натуральне волокно відновить свій привабливий зовнішній вигляд.

4. Знявши пальто, не забувайте вийняти вміст кишень. Рекомендується зберігати пальто в прохолодному і провітрюваному приміщенні. Ніколи не вішайте пальто в дуже тісній шафі. Підберіть такі вішалки, які будуть відповідати розмірам Вашого одягу.

5. Мокрий одяг із вовняної тканини вимагає негайного сушіння, далеко від безпосередніх джерел нагрівання; ніколи не можна сушити вовняний одяг перед відкритим вогнем, на батареї опалення або під прямими променями сонця.

6. Сушка вовняних виробів в барабані не допускається.

7. Перегрівання робить волокно крихким і веде до усадки одягу.

3 Правила по виведенню плям з виробів Suns House

1. Якщо на вовняний одяг потрапила якась рідина, необхідно діяти швидко, незалежно від того, чи будете Ви займатися виведенням плям самостійно або віддасте одяг в суху чистку. Запам'ятайте: шерсть є одним з найстійкіших натуральних волокон завдяки захисній оболонці, яка захищає від нього пил і бруд.

2. При попаданні на вовняний одяг фарбувальної рідини, негайно накладіть на пляму чисту, суху, всмоктуючу тканину. Ніколи не лийте теплу воду на масну пляму.

3. Якщо Ви хочете впоратися з проблемою чистки самостійно, виводите різні види плям за відповідними інструкціями. Рекомендується попередньо перевірити реакцію кольору і структури тканини на вплив чистки, вибравши для цього складку або шов на внутрішній стороні виробу. Після чистки прополощіть вироби холодною водою.

Messenger

Viber

Telegram

Skype

Открыть чат

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close