×
×
×

Технології

сторінка технологій suns house
 
в каталог

Технології які ми використовуємо при створенні виробів від Suns House

Важливі аспекти:

  • створювати трендовий Дизайн;
  • використовувати якісні Матеріали;
  • впроваджувати сучасні Технології.

Suns House має власне конструкторське бюро. Його завдання - не тільки постійне генерування нових моделей відповідно до модних трендів, а й доробка посадки виробів до ідеалу.

Посадка по фігурі власне і перетворює наш виріб в виріб, в іншому випадку це щось інше. Конструктор витрачає багато сил і таланту на рішення простої і разом з тим дуже важкої задачі - адаптація виробу під фігуру. Цим мало хто переймається. Конкуренти, як правило, вважають за краще змальовувати готове. Як результат, виходить навіть не копія, а неточна підробка. Антропологія в швейному справі - великий самостійний розділ. Посадка виробу - це не індивідуальна підгонка. Професійне конструювання дозволяє виготовити виріб, який при самому немислимому, у своїй різноманітності, спектрі людських фігур, прикрашає кожну людину, приховує недоліки, підкреслює гідність і стильність. Може не підійти розмір, але при професійному конструкторському виконанні наш виріб на будь-якій фігурі виглядає відмінно, просто воно не застібнеться або буде широкуватий. Ця антропологічна універсальність - професійна фішка, яку не можуть повторити конкуренти. Універсальність моделей дозволяє практично кожному клієнту підібрати злитий з ним виріб, а це в рази збільшує ліквідність.

Наша технологічний ланцюг, на відміну від багатьох інших виробників, налагоджений під роботу по ГОСТ 25295-91. Це радянський стандарт, відточений під армійські замовлення ГОСТ 9208-85. Його вимоги дуже суворі, але виконані по ньому вироби відрізняються точністю і міцністю, вони добротні і довговічні.

Messenger

Viber

Telegram

Skype

Открыть чат

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close