• Шановні клієнти!
  Фірмовий магазин-склад "Sun`s House" переходить на "Літній" режим роботи.
  Для Вашої зручності, за попереднім дзвінком,
  в перебігу робочого дня, ми відкриємо
  двері магазину спеціально для Вас!
 • У нас з'явилася хімчистка від фабрики!
  Всі подробиці по телефону.

ГАРАНТІЙНИЙ ТЕРМІН НАШИХ ВИРОБІВ

один рік, замість установлених чинним законодавством 6 місяців

Реальний термін придатності виробів – не менше 5 років,
хоча наші клієнти носять пальта, пошиті ще в 1995-96 рр.

 
 • Ми використовуємо виключно якісні матеріали.

 • Проектуємо вироби, котрі витримують навантаження, що значно перевищують фактичну експлуатацію.

 • Ми побудували технологічний ланцюжок за ГОСТ 25295-91. Це ще радянський стандарт, похідний від пристосованого під армійські замовлення ГОСТ 9208-85.

 • Ми не використовуємо дитячу працю, усі майстри мають спеціальну підготовку та великий досвід.

 • Усі моделі розроблені власним конструкторським бюро, що зробило тисячі експериментальних моделей, з яких ми обрали кращі для вас.

Компанія "Сонце" гарантує у своїх виробах відсутність вад, що зумовлені низькосортними матеріалами чи неякісним виготовленням.

За результатами державної санітарно-епідеміологічної експертизи одяг ООО "Сонце" відповідає санітарному законодавству України та є безпечним для здоров’я.

Результати ДСЕЕ від 17.11.2003 №503.02-0447212

Ми можемо відмовити в гарантійному обслуговуванні за таких умов:

 • порушення правил експлуатації за неналежного використання;

 • самостійний ремонт;

 • механічний вплив, на який виріб не розраховано;

 • вплив активних хімічних речовин;

 • порушення правил хімчистки (як особисто, так і спеціалізованими підприємствами).

*  Гарантія також не розповсюджується на дефекти, що виникли внаслідок стихійних лих та інших зовнішніх причин, які непідконтрольні виробнику.

 

Декілька хвилин на тиждень, витрачені на нехитре чищення пальта, дозволять довше зберегти його привабливий зовнішній вигляд.

Регулярно оглядайте свій одяг, намагаючись не пропустити брудних чи масних плям. Вовна надзвичайно добре реагує на регулярне чищення, за умови дотримання інструкції по догляду за виробом, що зазначена на пришивній етикетці від швейної майстерні «Дім Сонця».

Постарайтеся уникати носити те саме пальто кілька днів підряд. Одяг також має право на відпочинок, під час якого пружне та еластичне волокно відновить свій привабливий зовнішній вигляд.

Знявши пальто, не забувайте вийняти вміст кишень. Рекомендується зберігати пальто в прохолодному і провітрюваному приміщенні. Ніколи не вішайте пальто в занадто тісній шафі. Підберіть такі плічка, які будуть відповідати розмірам Вашого одягу.

Мокрий одяг з вовняної тканини вимагає негайного сушіння, далеко від безпосередніх джерел нагрівання; категорично не можна сушити вовняний одяг перед відкритим вогнем, на батареї опалення або під прямими променями сонця.

Сушка вовняних виробів у барабані не допускається.

Перегрівання робить волокно крихким і веде до усадки одягу.

Якщо на вовняний одяг потрапила якась рідина, необхідно діяти швидко, незалежно від того, чи будете Ви займатися виведенням плям самостійно або віддайте одяг в суху чистку. Запам'ятайте: вовна є одним з найстійкіших натуральних волокон завдяки захисній оболонці, яка відбиває від нього пил і бруд.

При потраплянні на вовняний одяг фарбувальної рідини негайно накладіть на пляму чисту суху поглинаючу тканину. Ніколи не лийте теплу воду на масну пляму.

Якщо Ви хочете впоратися з проблемою чистки самостійно, виводите різні види плям за відповідними інструкціями. Рекомендується попередньо перевірити реакцію кольору і структури тканини на вплив чистки, обравши для цього складку або шов на внутрішній стороні виробу. Після чищення прополощіть вироби холодною водою.

1. Чи можна вкоротити або подовжити рукава і низ виробу?

Краще підібрати виріб відповідно до Вашого зросту. При нестандартній фігурі вкоротити можна всі моделі, подовжити - лише деякі.

2. Як правильно зберігати виріб влітку?

Зберігати виріб слід у шафі або іншому прохолодному сухому провітрюваному і закритому від прямого світла місці. Добре захистить виріб чохол або портплед зі щільного проникного матеріалу. Використання для зберігання поліетиленових пакетів не допускається.

3. Якщо виріб не підійде, чи можна його поміняти?

Можна поміняти протягом 14 днів, якщо виріб не був у використанні, зберіг зовнішній вигляд, ярлик та етикетки.

4. Як почистити пальто самостійно?

Можна застосувати спеціальну щітку з направленим ворсом або скотч, використовуючи його липкий бік. Для виведення плям застосуєте на практиці поради з нашого сайту. Не прасуйте виріб електропраскою, на тканині та швах вовна засмальцюється, відновити виріб буде набагато важче.

5. Як визначити свій розмір / зріст?

У виробах «Сонце» застосовується пряме маркування розмірів. Наприклад, якщо вказано «176 - 100», це означає, що виріб розрахований на зріст 176 см.та обхват грудей - 100 см. При виборі виробу орієнтуйтеся на свій природний зріст. Виріб випускається з розмірним інтервалом в 6 см. Необхідно підбирати зріст, найближчий до Вашого. В цілому, слід вибирати одяг найближчого розміру в бік збільшення.

6. Чи не деформуються кишені при щоденній експлуатації?

Кишені виробу укріплені спеціальним підсилювальним елементом «дольовиком», що виключає деформацію. Однак при перенесенні в кишенях важких предметів (каменів, пляшок та ін.) може постраждати виріб в цілому.

7. Чим утеплено виріб і на яку температуру t° розрахований?

Окремих розрахунків на цей випадок немає. Наші вироби належать до групи «верхній одяг» і носиться разом зі светром або піджаком. Його «теплота» залежить від різних факторів, у тому числі від теплостійкості самої людини. В середньому, згідно з досвідом Sun's House, пальто в стандарті «demi» надійно гріє до 0 ° С. Пальто, утеплене Isosoft-oм або Stimtex-oм, дозволяє зберегти тепло до 10-20 ° С. Вітряна погода погіршує теплові характеристики виробу. Зимові вироби Sun's House відзначені спеціальною сніжинкою.

8. Чи можна перефарбувати пальто?

Розумного способу змінити колір готового пальта немає.

9. Чи боїться пальто молі і як захиститися?

Як усяка вовна, пальто боїться молі. Узимку турбуватися нема чого. Але при літньому зберіганні корисно обробляти пальто спеціальним засобом або використовувати сухі спец. засоби. При домашньому зберіганні від молі добре допомагають ефірні масла з інтенсивним запахом лаванди, полину або шавлії. Їх перевага полягає в безпеці для людини.

10. Як замовити виріб з власної тканини?

Індивідуальним пошиттям Sun's house не займається.

 

Обережно видаліть надлишки плями поглинаючою тканиною. Протріть пляму тампоном, змоченим сумішшю теплої води і медичного спирту в рівній пропорції.

Змішайте спирт і білий столовий оцет в рівній пропорції. Промокніть тампоном, змоченим цією сумішшю, потім обережно протріть пляму поглинаючою тканиною.

Швидко промокніть пляму вологим тампоном і видаліть надлишок крові. Обережно протріть пляму нерозбавленим столовим спиртом.

Якщо утворилася масна пляма, насамперед, видаліть надлишкову масу за допомогою ложки або ножа. Потім промокніть пляму тампоном, просоченим відповідною рідиною для сухого чищення.

Промокніть краї плями тампоном, змоченим Уайт-спіритом. Продовжуйте, як при виведенні плям від чорної кави. Обережно протріть пляму тканиною, просоченою Уайт-спіритом. Повторіть чистку ще раз, протираючи пляму тканиною, просоченою розведеним столовим оцтом.

Швидко промокніть пляму тампоном, просоченим сумішшю медичного спирту та води 3/1.

Ретельно промийте пляму з милом (шматок або гранули) або обережно протріть його тканиною, просоченою медичним спиртом.

Протріть пляму тканиною, змоченою Уайт-спіритом. Повторіть, застосовуючи тканину, просочену білим столовим оцтом або медичним спиртом.

Обережно протріть пляму тканиною, просоченою Уайт-спіритом або скипидаром.

Пляму слід видалити якомога швидше. Видаліть надлишок рідини тампоном, потім обробіть пляму нерозбавленим столовим оцтом. Продовжуйте, як при виведенні плям від крові.

Зішкребіть якомога більше воску. Покладіть на пляму всмоктувальний папір, і обережно попрасуйте, поставивши праску на «дві точки». Не періть.