• Шановні клієнти!
  Фірмовий магазин-склад "Sun`s House" переходить на "Літній" режим роботи.
  Для Вашої зручності, за попереднім дзвінком,
  в перебігу робочого дня, ми відкриємо
  двері магазину спеціально для Вас!
 • У нас з'явилася хімчистка від фабрики!
  Всі подробиці по телефону.

СТВОРЮЮЧИ ВИРІБ ДЛЯ НАС ВАЖЛИВО: створювати трендовий Дизайн
використовувати якісні Матеріали
впроваджувати сучасні Технології

«Дім Сонця» має власне конструкторське бюро. Його завдання - не тільки постійне генерування нових моделей відповідно до мінливих модних трендів, а й доробка посадки виробів до ідеалу. Посадка по фігурі власне і перетворює наш виріб у виріб, в іншому випадку це щось інше. Конструктор витрачає багато сил і таланту на рішення простої і разом з тим дуже важкої задачі - адаптація виробу під фігуру. На це мало хто звертає увагу. Конкуренти, як правило, воліють перемальовувати готові моделі. Як результат, виходить навіть не копія, а неточна підробка.

Антропологія у швейній справі - великий самостійний розділ. Посадка виробу - це не індивідуальна підгонка. Професійне конструювання дозволяє виготовити виріб, який при найрізноманітнішому спектрі чоловічих фігур прикрашає кожну людину, приховує недоліки, підкреслює достоїнства і стильність.

Може не підійти розмір, але при професійному конструкторському виконанні наш виріб на будь-якій фігурі має відмінний вигляд, просто воно не застібнеться або буде широкуватим. Ця антропологічна універсальність - професійна фішка, яку не можуть повторити конкуренти.

Універсальність моделей дозволяє практично кожному клієнту підібрати виріб, а це в рази збільшує ліквідність.

Використання тільки якісних (справжніх) комплектуючих, сировини і матеріалів:

 • Тканина верху - це добротна шерсть (австралійський або новозеландський меринос).

 • Клейові та дублюючі матеріали німецького виробництва (постачальник «Freudenberg» - лідер ринку в цьому сегменті). Матеріали дуже технологічні, витримують напругу, що значно перевищує фактичне навантаження при використанні. Хоч скільки наповнюй кишені мотлохом, виріб не витягнеться, тому його конструкція правильно посилена. Якщо ви потрапили під дощ (та хоч під душ), досить просушити виріб на плічках, і він повністю відновиться до стану нового, оскільки все правильно продубльовано всередині.

 • Невагома, зносостійка і дуже міцна підкладка. Її зовсім непомітно - настільки вона хороша.

Утеплювач - окрема тема. Нами давно помічений цікавий ефект: при використанні одночасно вовняного і штучного утеплювачів схожої щільності, тепла вони зберігають вдвічі більше, ніж подвійний шар однорідного утеплювача. Тобто комбінації вовняної тканини і утеплювача з розпушеної целюлози (синтепон) або вовняного верху і дуже м'якого фінського штучного утеплювача "isosoft" зберігають тепла стільки, скільки чотири шари вовняного драпу. Виріб майже не має ваги, але залишається дуже теплим. Тонкі утеплювачі використовуються в лижних костюмах, одязі для військових, спеціальному одязі альпіністів, ми ж успішно використовуємо їх у наших виробах. Виріб вимагає елегантності і важке утеплення йому протипоказане, а от комбінація шерсті і штучного матеріалу (не підміна, а комбінація) робить виріб теплим, але зберігає його легкість і стильність.

Це лише один з стандартів утеплення, «Сонце» має кілька подібних розробок і успішно їх використовує.

Наш технологічний ланцюг, на відміну від багатьох інших виробників, налагоджений під роботу по ГОСТ 25295-91. Це радянський стандарт, що походить від зробленого під армійські замовлення ГОСТ 9208-85. Його вимоги дуже суворі, але виконані по ньому вироби відрізняються точністю і міцністю, вони добротні і довговічні.

Гарантійний термін на вироби становить один рік, замість встановлених законом 6 місяців. Фактичний термін служби виробу - не менше 5 років, а взагалі люди носять нашу продукцію випущену ще в 1995-96 році.дивитися

відео з виробництва

тепер, коли ви знаєте все про наше
виробництво, пропонуємо вибрати
ідеальний виріб для себе