• Sun's House Group щодня працює над
  удосконаленням своїх виробів. Ми змінили
  постачальника фурнітури.
  Просимо Вас
  поділитися думкою про якість нашого товару.
  Наш email: sunshouse.com.ua@gmail.com
 • Шановні кліенти! Увага!
  У нас з'явилася хімчистка від фабрики!
  Всі подробиці по телефону.
 • Більше 20 років створюємо
  стильні куртки та
  пальта бездоганної
  якості!

Наше власне конструкторське бюро постійно створює нові форми відповідно до мінливих модних трендів, при цьому створюючи стильні моделі на різні випадки життя і для різної вікової категорії. Ідеальна посадка по фігурі – наша професійна фішка і особливий тон, який не можуть повторити конкуренти. Саме посадка по фігурі і визначає виріб, інакше – це щось інше.

Тканина верху – якісна вовна (австралійський або новозеландський меринос). Клейові та дублюючі матеріали «Freudenberg» (Німеччина) дуже технологічні, вони не бояться тяжких речей в кишенях і дощу. Підкладка невагома, зносостійка і дуже міцна. Фінський штучний утеплювач "isosoft" дуже м'який, зберігає тепла стільки ж, як і чотири шари вовняного драпу.

Основний процес виготовлення включає в себе багаторівневий контроль якості. Відповідальний співробітник особисто перевіряє кожен виріб і підтверджує його придатність своїм підписом і печаткою. На відміну від багатьох інших виробників, наш технологічний ланцюг налагоджений під роботу по ДСТУ 25295-91. Вимоги цього стандарту є дуже суворими, але виконані згідно з ним вироби відрізняються точністю і міцністю, вони добротні і довговічні. Ми надаємо гарантію на термін, який удвічі перевищує той, що встановлений законом.

ІНШІ АРГУМЕНТИ