• Шановні кліенти! 
  Акція Осені "ЧОРНА П'ЯТНИЦЯ"!
  Ціни діють 24-26 листопада.
 • Фірмовий магазин-склад "Sun`s House":
  ст.м. Петрівка, просп. С.Бандеры, 8,
  ТЦ "Декор-Сервіс", 7 поверх, кімн. 704.
  Працюємо: Вт.-Пт. 12:00-20:00, 
  Суб. 11:00-18:00, Нд. и Пн. - ВИХІДНИЙ.
 • Більше 20 років
  створюємо чоловічі
  пальта бездоганної
  якості!

Наше власне конструкторське бюро постійно створює нові форми відповідно до мінливих модних трендів, при цьому створюючи стильні моделі на різні випадки життя і для різної вікової категорії. Ідеальна посадка по фігурі – наша професійна фішка і особливий тон, який не можуть повторити конкуренти. Саме посадка по фігурі і визначає виріб, інакше – це щось інше.

Тканина верху – якісна вовна (австралійський або новозеландський меринос). Клейові та дублюючі матеріали «Freudenberg» (Німеччина) дуже технологічні, вони не бояться тяжких речей в кишенях і дощу. Підкладка невагома, зносостійка і дуже міцна. Фінський штучний утеплювач "isosoft" дуже м'який, зберігає тепла стільки ж, як і чотири шари вовняного драпу.

Основний процес виготовлення включає в себе багаторівневий контроль якості. Відповідальний співробітник особисто перевіряє кожен виріб і підтверджує його придатність своїм підписом і печаткою. На відміну від багатьох інших виробників, наш технологічний ланцюг налагоджений під роботу по ДСТУ 25295-91. Вимоги цього стандарту є дуже суворими, але виконані згідно з ним вироби відрізняються точністю і міцністю, вони добротні і довговічні. Ми надаємо гарантію на термін, який удвічі перевищує той, що встановлений законом.

ІНШІ АРГУМЕНТИ