×
×
×

Пальто як у Саші Білого. Де купити в Україні?

Пальто як у Саші Білого. Де купити в Україні? - фотоПальто як у Саші Білого з серіалу «Бригада» можна купити не тільки в Росії, але і в Україні. Цей серіал про чотирьох друзів дитинства в суворих умовах Московської життя дивилися всі ми. І саме тоді зароджувався образ суворого чоловіка, у якого є свої принципи, своє бачення і жага йти до мети до самого кінця.


Хочете купити чоловіче пальто як у героя фільму «Бригада» Саші Білого - тоді переходьте за посиланням!

Але уявіть собі таку річ. Сюжет серіалу залишається незмінним, діалоги, актори, музика - все таке ж, як в оригіналі. Але головні актори одягнені в потерті спортивні костюми і роз'їжджають на стареньких жигулях і ладах. Чи зміг би у глядачів сформуватися той самий образ Саші Білого?

Звичайно ж ні!

Зустрічають по одягу

Цей серіал швидше за все перетворився б на комедію, і навіть найбільш зворушливі сцени викликали б сміх. Так часто буває і в житті з нами, коли на нас який-небудь безглуздий наряд, ми не можемо довести свою точку зору тому що викликаємо у оточуючих сміх. Тому що, як то кажуть в немалоізвестной приказці, зустрічають по одягу. І одяг якраз і створює той перший образ у людей, які бачать нас вперше. Цей найперший образ і перше враження залишають незгладимий слід в душі людини і в подальшому спілкуванні з ним. Тому важливо зробити так, щоб Ваш зовнішній вигляд грав Вам на руку.

Статус і впевненість в очах оточуючих

Сьогодні чоловіча мода розвивається дуже швидкими темпами. Пальто як у Саші Білого - це не рідкість, це те, що може дозволити собі кожен. Але разом з цим Ви отримуєте не просто пальто, Ви отримуєте інструмент впливу на інших людей. Адже, надівши на себе дійсно варту стильну річ, Ви тим самим встановлюєте кордону того первісного способу, який залишається в пам'яті у людей, з якими Ви спілкуєтеся.

Де купити чоловіче пальто як у Саші Білого?

Пальто як у Саші Білого можна купити в компанії «Suns House», яка спеціалізується на пошитті чоловічого верхнього одягу. Рекомендуємо класичне чоловіче пальто М-702 «Premier» ідеальний варіант для брутального впевненого в собі чоловіка.

В асортименті, запропонованому компанією «Suns House», Ви знайдете не тільки моделі пальто як у Саші Білого, а й як у інших яскравих героїв фільмів. Визначте для себе, ким Ви хочете бути в реальному житті. Після цього виберіть чоловіче пальто, яке найбільш яскраво підкреслить Вашу індивідуальність. А акції і знижки від компанії «Suns House» дозволять Вам створити свій образ за дуже доступну суму. Звертайтеся до нас прямо зараз!

Повернутися до блогу

Messenger

Viber

Telegram

Skype

Открыть чат

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close