КАРАНТИН? - ТОДІ МИ ЇДЕМО ДО ВАС!

ВИЇЗНА ДОСТАВКА І Примірка
Хочете одягнутися, але в країні КАРАНТИН?
Побережіть себе, залишайтеся вдома - ми приїдемо до Вас!
Привеземо до 6 виробів на вибір.
У будні дні з 11:00 до 17:00 доставка по Києву - БЕЗКОШТОВНА
Телефонуйте. Телефонні лінії працюють.

×
×
×

Messenger

Viber

Telegram

Skype

Открыть чат

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close

Про нас

сторінка про suns house
 
в каталог

Історія компанії Sun's House почалася в 1990 році, з сімейного ательє. Займалися ми модними на той момент «шкірянками» і пальто в стилі «гострих козирків».

Ми швидко зрозуміли, що знайшли своє покликання! Незабаром зареєстрували свою компанію, розробили правильну конструкцію і зайнялися пошиттям кашемірових пальто. Так як своєї фабрики у нас не було, та й грошей на її покупку теж, на той момент ми відшивали свої пальто на «гриміли» в той період іменитих фабриках.

2000 - ВІДКРИТТЯ ФАБРИКИ

Зустрівши міленіум ми зрозуміли, що готові рости і розвиватися. Довелося прийняти важке рішення, закрити фірмовий магазин в центрі міста і купити просторе виробниче приміщення для відкриття власної фабрики з закінченим виробничим циклом.

І видихнули ...

Тепер нам стало легше стежити за якістю і домогтися порівняно невисокої ціни.

2004 - ПЕРШИЙ СЕРЙОЗНИЙ КОНТРАКТ

Відчувши, що до 2004 року товариство змінилося ми зрозуміли що пора звернути увагу на технологічність і нові багатофункціональні матеріали. У тому ж році ми уклали контакт з виробниками утеплювача isosoft. І стали використовувати його в своїх пальто, хоча до цього, цей матеріал можна було зустріти тільки в лижних куртках іменитих брендів.

2008 - ВІДКРИТТЯ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ

Світовий криза 2008 року змістив наш асортимент в більш функціональну і бюджетну групу.
В цей час набирала обертів інтернет торгівля. Якщо до покупки техніки в інтернеті люди вже звикли, то одяг замовляли ще з обережністю.
Але ми розуміли що працюємо на перспективу і відкрили свій фірмовий інтернет-магазин, вкладаючи гроші в розробку і рекламу.

2014 - МИ ПОЧАЛИ ВІДШИВАТИ КУРТКИ І ВІДКРИЛИ ШОУ-РУМ

У 2014 році попит на пальто впав в зв'язку з політичною обстановкою. Суспільство вимагало брутальної, практичного одягу. Згадавши свій досвід «кожанок» ми розробили повноцінну лінійку різноманітних «міських» курток. Які по праву зайняли половину асортиментного ряду надалі.

Хоч куртки і користувалися шаленою популярністю, наша душа - це пальто і ми зробили мікс. Ми створили пальто практичне і елегантне одночасно з'єднавши деталі пальто і куртки. І чоловіки по достоїнству оцінили цю колаборації стилів.

І звичайно ж, відкрили такий необхідний для наших покупців шоу-рум. Який відповів на питання "Де можна поміряти і помацати"

2020 - БОРОТЬБА С ПАНДЕМІЕЮ

У березні 2020 року, в зв'язку з вірусною пандемією ми встали на захист наших медиків і всіх тих, хто забезпечує «нормальну» роботу і життя в країні. Ми розробили конструкцію захисних комбінезонів з новітнього матеріалу, який гарантовано захистить наших людей від пандемії. Таким чином у нас відкрилося нове соціально-важливий напрямок SUN'S MEDICAL.

Далі буде...