×
×
×

Чоловічі Пальто Чорні з Капюшоном

1499 грн.

2448 грн.

1499 грн.

2748 грн.

Чоловічі Пальто Чорні з КапюшономПальто з завжди вважалося невід'ємним атрибутом чоловічого гардероба. В даний час воно користується чималим попитом, в незалежності від віку і способу життя. Молодь віддає перевагу укороченим моделям, так як головним критерієм при виборі залишається практичність і зручність. Відносно кольору, часто вибирають класичний чорний. Так як це універсальний колір, і він буде залишатися домінуючим.

Модники нерідко грають на контрасті, використовуючи чорне пальто, доповнюють його яскравими дрібницями. Чорне чоловіче пальто з капюшоном - чудове поєднання елегантності і практичності, так як в холодну пору року підходить для тих, хто не особливо любить головні убори. А капюшон, як ніщо інше виконує захисну функцію.

Чорне чоловіче пальто з капюшоном підходить любителям більш вільного стилю в одязі, які прагнуть не обтяжувати себе конкретним чином і стереотипом. Воно гармонійно поєднується, як з класичними брюками, так і з модними джинсами, які в даний час, також займає лідируючі позиції в гардеробі сучасного чоловіка. Попит на пальто щорічно зростає, так як швейні фабрики вітчизняного виробництва намагаються продукцію, що випускається робити максимально доступною, використовуючи сировину нітрохи не гірше, ніж знамениті будинки моди. Ціни на даний виріб вельми різноманітні. Починаючи від максимуму, який часто ставиться на брендові вироби всесвітньо відомих модельєрів і дизайнерів, і мінімум, який виставляють масові виробники.

Така поширена модель, як чорне чоловіче пальто з капюшоном, в світі високої моди і в професійних колах, носить назву - дафлкот. Популярність цієї моделі почалася ще в 1890 році, тоді її використовували військові морського флоту Великобританії. За своєю суттю це однобортне пальто з капюшонів, в провадженні якого використовують щільну вовняну тканину. Крім капюшона відмінною рисою даної моделі є глибокі накладні кишені і своєрідна застібка, яка нагадує ікло тварини. У той же час вона грає роль декорації і стилізації даного вироби.

Чорне чоловіче пальто з капюшоном приваблює молодих людей. Не рідко в даному вбранні можна зустріти студентів або творчих особистостей, так як такий фасон додає образу якусь незавершеність, що виглядає досить цікаво і стильно. Дивлячись на чоловіка в дафлкот, мимоволі повертаєшся за часів лицарів і придворних дам. Поруч з таким чоловіком починаєш відчувати себе справжньою леді, які користувалися популярністю в середньовіччі.

Ще одна перевага - в її практичності й естетичності. Досить вільний крій не доставляє дискомфорту і дозволяє своєму власникові відчувати себе комфортно, не обмежуючи рухів. Також, чорне чоловіче пальто з капюшоном виглядає досить не з примусу і комбінується практично з будь-яким стилем і аксесуарами

Messenger

Viber

Telegram

Skype

Открыть чат

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close