×
×
×

Чоловічі Куртки Осінні Стьобані

999 грн.

2349 грн.

1999 грн.

3599 грн.

999 грн.

2999 грн.

999 грн.

2999 грн.

1999 грн.

2699 грн.

999 грн.

2999 грн.

999 грн.

2448 грн.

999 грн.

2448 грн.

999 грн.

2648 грн.

999 грн.

2448 грн.

999 грн.

4495 грн.

999 грн.

2397 грн.

999 грн.

2397 грн.

999 грн.

2448 грн.

999 грн.

2697 грн.

999 грн.

2648 грн.

999 грн.

2697 грн.

Ще 4 товарів
Показати все

Чоловічі Куртки Осінні СтьобаніЧоловічі куртки стьобані осінні - це одяг, яка знову в тренді. Або, вірніше, яка ніколи і не втрачала своєї популярності. Від звичайних моделей вони відрізняються тим, що тканина прострачивается наскрізь, за рахунок чого на одязі з'являється своєрідний візерунок, який прийнято вважати стегнами принтом. Осінні моделі обов'язково мають між двома тканинними шарами утеплення, а також зазвичай обробляються водовідштовхувальним просоченням.

Переваги стегнах курток: за що з люблять чоловіки

Перше і найголовніше - це, звичайно ж, комфорт. Такий виріб за замовчуванням відноситься до спортивного стилю або максимум до кежуалу, проте сучасні дизайнери без проблем виводять його на абсолютно нові рівні і при цьому залишають таким же зручним. Чоловічі куртки стьобані осінні купити варто як мінімум тому, але не тільки:

  • традиційні принти - різні варіації ромбів, квадратів і трохи новіших прямокутників, і смужок, рідше зигзагів, і всі вони виглядають неймовірно стильно;
  • з коміром і без, на ґудзиках або на блискавці, з хлястиком і на контрастною підкладці з фірмовим принтом - моделей може бути дійсно багато, так що навіть самий прискіпливий представник сильної статі точно знайде для себе те, що його зачепить;
  • використання в якості наповнювача поліестеру або поліаміду робить більш тонким і легким, що особливо подобається автомобілістам.

Дизайнери одягу особливо відзначають, що стьобані вироби - це по-справжньому широке поле для різноманітних експериментів.

Які бувають стьобані куртки - тренди в осінніх моделях

Модельєри не соромляться, доповнюючи такий одяг різноманітними деталями. Найчастіше мова йде про капюшонах (з хутряною опушкою і без неї), про контрастних вставках і різноманітних нашивка.

Що ж стосується власне моделей, то найчастіше це класичний прямий силует, який дозволяє підкреслити достоїнства чоловічої фігури і приховати її недоліки. Правильний баланс класичних строгих елементів і простоти в стилі кежуал робить моделі одночасно універсальними і в той же час досить представницькими навіть для офісу. Чоловічі куртки стьобані осінні - це те, що дійсно варто віддати перевагу сучасному чоловікові, який завжди хоче виглядати добре.

Залишається головне питання - це питання придбання. Чоловіки в більшості своїй не є фанатами ходіння по бутіках, а наш інтернет-магазин доводить, що для того, щоб бути на хвилі стилю, це не обов'язково. Чоловічі куртки стьобані осінні купити у нас можна з останніх колекцій. Завдяки широкому асортименту кожен зможе знайти для себе саме те, що йому подобається. А для жителів Києва, які не можуть з цим визначитися, ми пропонуємо особливу послугу: виїзну примірку. Кур'єр привозить кілька курток в призначене місце, а клієнт робить свій вибір.

У будь-якому випадку оплачуватися буде отриманий і підійшов товар, а якщо він не підійде, з обміном і поверненням проблем не виникне.

Messenger

Viber

Telegram

Skype

Открыть чат

Связаться с
Sun's House

Facebook Viber Telephone Skype
Close